Showbyznys

22. července 2015 15:24

Tereza Javorová

FIT&SEXY: 6 triků, jak mít zadek bohyně

Mít sexy zadeček je dneska velmi trendy. Nezáleží ale ani tak na velikosti, jako na tvaru a pevnosti. Pokud je navíc hladký a jemný na dotyk jako dětský zadeček, je to jako výhra v loterii. Přesně nevíte, co s ní uděláte, ale sebevědomí a pocit štěstí vyletí do astronomických výšin.

V plavkách svůj povislý zadek s celulitidou jen tak neschováte jako v zimě v džínách nebo pod dlouhým kabátem. Zařaďte do svého každodenního harmonogramu tyhle cviky a triky a za pár týdnů už těšte samu sebe a své okolí dokonalým pozadím!

1. Dřepy, dřepy, dřepy

Jsou zaklínadlem krásného zadku. Na první pohled na nich není nic těžkého, vždyť už je znáte ze základní školy. Ve skutečnosti jsou ale náročným cvikem, u nějž je nejdůležitější ani ne počet opakování, jako samotné provedení. Podívejte se na internetu na pár návodů nebo si vyhledejte slovo ´squat´ na YouTube. A dřepujte.

2. Choďte do schodů

Jestli jste líná chodit do schodů, představujte si na každém schodu jeden obdivný pohled muže, který díky výšlapu získáte. Tomu se říká motivace!

3. Balancujte na podpatcích

Že se nedá efektivní cvičení s elegancí spojit? Omyl! Obujte si hříšně vysoké podpatky a balancujte na nich celý den. Vyberte si ale dobře, abyste si za cenu krásného zadku nezničila chodila. Při chůzi na podpatcích se totiž zapojují jiné svaly na nohách než při normální chůzi a více zabírá zadek.

4. Pejsek u hydrantu

Je po dřepech jeden z nejefektivnějších cviků. Klekněte si na všechny čtyři a zvedejte nohu do boku, jako kdyby jste byla pes a zvedala jste nožičku, abyste počůrala strom. Opakujte na každou nohu alespoň 20krát po dvou sériích.

5. Peeling

Nejen pevný zadek se v létě cení. Důležitý je i jeho celkový vzhled. Krásný a hebký zadeček se bude v plavkách totiž rozhodně vyjímat lépe než pupínkový a ďolíčkovatý. Proveďte proto důkladný peeling a masáž speciální houbou, abyste odstranila celulitidu. Zadeček si pak namažte hydratačním a výživným krémem.

6. Optický klam

Pokud stále nejste spokojená s tvarem svého zadku, nevadí. Svoje okolí můžete ošálit a donutit ho si myslet, že Jennifer Lopez vám svým pozadím nesahá ani po kotníky. Jak? Kupte si vhodné spodní prádlo. Ano, tak jednoduché to je. Tanga jsou sice fajn pod obtažené šaty, ale u plavek to je průšvih. Zadek vypadá neforemně a opticky větší. Vsaďte na hezký vykrojený tvar do půlky zadečku.


Přečtěte si také