Showbyznys

29. prosince 2015 17:43

Tereza Javorová

5 triků, jak mít krásná a pevná prsa

Většina mužů se shodne na tom, že jim u prsou ani tak nezáleží na velikosti, jako na tvaru a pevnosti. Díky těmto pěti trikům budete mít dekolt tak dráždivý, že vám ani nebude vadit, že se vám muži nedívají do očí!

Dmoucí ňadra, která zatím vyhrávají boj se zemskou přitažlivostí, jsou přisuzována mladé a sexuálně aktivní nositelce. Kdežto vytahaná ouška strhané mámě pěti dětí.

Kromě tuku jsou ale ňadra tvořena i velkým svalem, který můžete vycvičit! Prsa tak získají krásný tvar a zvednou se o několik centimetrů výš. Které cviky jsou nejúčinnější?

1. Kliky – klidně si položte kolena na zem a dělejte dámské kliky. Lokty ale nechejte směřovat ven a ne podél těla jako u tricepsového kliku. Teď jde o prsní sval, tak ruce si dejte široce od sebe a jak budete klesat dolů, tak lokty ohýbejte do stran. Držte rovná záda a opakujte desetkrát, dvacetkrát… prostě jak můžete. A zítra jich udělejte zas o trochu víc. Ale vždy alespoň po dvou sériích.

2. Mačkání balónku – Nemyslíme mačkání těch vašich balónů, to určitě rád zvládá váš partner. Ale vezměte si malý balónek nebo tvrdší polštář, posaďte se nebo se postavte s rovnými zády, zatáhněte břicho a balonek si dejte mezi dlaně. Zvedněte lokty, takže svírají pravý úhel, a dlaně tlačte proti sobě do balónku. Opakujte minimálně třicetkrát po dvou sériích,

3. Zdvihy – Lehněte si na podložku a do každé ruky si dejte lahev s vodou nebo těžkou knížku. Rozpažte tak, aby v loktech byly pravé úhly. Tahem ruce zvedejte nad hrudník, ale stále je mějte pokrčené. Vraťte zpět, ale lokty nepokládejte na podložku. Opakujte 20–30krát.

4. Rozpažování – Stoupněte si rovně a nohy dejte mírně od sebe. Do rukou opět uchopte lahve nebo těžké vázy a tentokrát natažené paže s výdechem zvedete do rozpažení.

5. Vzpažování - opět uchopne nějaké těžké předměty a paže tentokrát natažení zvedejte nad hlavu. Hezky pomalu s výdechem. S nádechem je opět natažené nechejte klesat dolů. Opakujte...dokud můžete :-)


Přečtěte si také