Showbyznys

24. října 2022 12:40

redakce Prima Lajk

Stifler z Prciček prozradil, kolik si za legendární roli vydělal. Je to méně, než si myslíte

Tohle byla první výplata herce Seanna Williama Scotta.

Legendární postava Steva Stiflera se nám všem, kteří vyrůstali na ikonických komediích z devadesátek, už navždy vryla do paměti. Představiteli středoškolského nadržence z filmu Prci, Prci, Prcičky Seannu Williamu Scottovi se jednu z hlavních rolí snímků podařilo ztvárnit prostě geniálně. O to větší bizár je, že za ikonickou roli herec nedostal skoro žádný honorář.

V jednom rozhovorů vzpomínal na svůj plat a přiznal, že jeho výplata byla nějakých 195 tisíc korun, což je v porovnání s ostatními z hereckého obsazení prvního dílu Prciček skoro nic. I přesto byl ale herec za výdělek vděčný. „V té době to pro mě bylo opravdu hodně peněz,“ řekl skromně Scott s tím, že si za peníze koupil ojetého Forda Thunderbird a poté se slavný Stifler vrátil k prodeji churros v losangeleské zoo.

U čtvrtého pokračování z roku 2012 Prci, prci, prcičky: Školní sraz, v němž se oblíbené postavy setkávají po letech, aby dokázali, že mentálně nijak nevyspěli, si už ale herec mnohonásobně polepšil. Legendární role Stifmeistera mu už vynesla hezkých 120 milionů korun.


Přečtěte si také