Showbyznys

29. července 2022 13:00

redakce Prima Lajk

Svatba Karlose Vémoly údajně neplatí! Hrál slavný pár jedno velké divadlo?

Jak je to doopravdy se svatbou Karlose Vémoly?

Karlos „Terminátor“ Vémola (37) a Lela Ceterová (33) si včera řekli na Občanské plovárně své ano. Následovala obří párty za účasti nejen blízkých a přátel, ale i všech předních médií. Zatímco však obří veselka pomalu doznívá, objevují se i první informace o tom, že to celé možná bylo jen divadlo.

Tak zaprvé je tu problém s oddávajícím. Vémola totiž požádal o pomoc Jiřího Krampola, ten ale nemá oprávnění oddávat. Navíc u obřadu nebyla ani matrikářka, manželé nic nepodepisovali, a dokonce se ani neoslovovali svými občanskými jmény. Drsný Terminátor nicméně trvá na tom, že svatba je platná.

„Určitě. Jirka Krampol je legenda. Dalo mu to hodně práce, aby měl šerpu, aby se akreditoval a mohl nás oddat. Musel na tom zapracovat a za to jsem mu hrozně vděčnej. Svatba je platná,“ řekl Vémola serveru Super.cz.

Nový článek od serveru Blesk.cz nicméně zase tvrdí, že ke skutečné svatbě došlo potají už před několika týdny. Jak to tedy ve skutečnosti je? To nejspíš ví v tuhle chvíli jen samotný Vémola s Ceterovou. My každopádně přejeme znovu hodně štěstí – a snad nebudeme brzy svědky pravého ani falešného rozvodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také