Karlos sliboval, že to bude velký - a měl pravdu!
Karlos sliboval, že to bude velký - a měl pravdu!

6 největších bizárů ze svatby Karlose Vémoly. Lela dostala opici, nechyběl kolotoč

rd. Publikováno: 29.07.2022
Tyhle bizáry se udály na svatbě Karlose Vémoly.

reklama

Tak to máme za sebou. Svatba Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33) je dokonána, rozvádět se snad chvíli nebudou, takže je na čase si udělat menší rekapitulaci všech bizarních věcí, které si celebritní pár hrdliček před obřadem vymyslel, a pak si jich zase dlouho nevšímat, dokud do bulváru nevyšlou další podnět k diskusi jako například nedávno, když se údajně rozcházeli.

Největší bizáry ze svatby Vémoly a Ceterové 2
Autor: instagram.com/lela_ceterova_official/ Největší bizáry ze svatby Vémoly a Ceterové 2


1. Opice pro Lelu

Co dát své milované polovičce jako svatební dárek? Někdo to řeší šperky, jiní pořídí třeba auto, dům. No a pak je tu Vémola, který dál Lele opici.

2. Krampol jako oddávající

Pamatujete si na Joeyho z Přátel, když oddával Moniku a Chandlera? Tak přesně toho jsme se dočkali i na Vémolově svatbě, akorát místo Matt LeBlanca dorazil Krampol.

3. Celebrity, kam se podíváš

Hvězdná svatba potřebuje hvězdné hosty. A ta Vémolova nebyla výjimkou. Dorazili například Bohuš Matuš, Rytmus, Lucie Bílá, Sagvan Tofi nebo Hana Mašlíková. No, dobře, jsou to spíš už vyhasínající hvězdy.

4. Rozlučka na poslední chvíli

Kdekdo by čekal, že rozlučka Vémoly potrvá minimálně týden, začne v Praze, skončí v Bangkoku a minimálně 3 z 15 účastníků už se nikdy nevrátí. Ve skutečnosti ale Vémola vyřešil rozlučku rychlou jízdou parníkem jen pár hodin před obřadem. Docela škoda, ne?

5. Sexy negližé pro všechny

Říká se, že by ženich neměl nevěstu vidět v den svatby před tím, než k němu dokráčí před oltář. Nikdo ale neřekl nic o tom, že by nevěsta nemohla sdílet fotku svého sexy negližé na Instagram tak, aby ho viděli úplně všichni.

6. Kolotooooooč

Fascinace Karlose Vémoly kolotoči je pověstná. I na svatbě je chtěl mít. Nakonec ale přivezl jen jeden pro ty nejmenší účastníky veselky, který ještě doplnil o stánek na cukrovou vatu. No není to cukrouš?

Karlos Vémola a Lela Ceterová si řekli své ano.

GALERIE: Ať žije VémoLela! Karlos se konečně oženil s plastikovou kráskou. Kde proběhne svatební noc?

Tajná svatba Bena Afflecka a Jennifer Lopez!

Svatba roku! Herec Ben Affleck si konečně vzal sexy Jennifer Lopez. Kde utajená veselka proběhla?

reklama