Showbyznys

15. listopadu 2022 10:07

redakce Prima Lajk

Sylvester Stallone prozradil, proč se s Arnoldem Schwarzeneggerem nesnášeli. Co si svalovci udělali?

Mezi hollywoodskými drsňáky panovala válka. Sylvester Stallone nyní odhalil, proč nemohl svému hereckému kolegovi Arnoldu Schwarzeneggerovi přijít na jméno.

Během své dlouholeté hollywoodské kariéry se legendy akčních filmů Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spolu objevily v několika nezapomenutelných snímcích. A přestože dnes jsou nerozlučnými přáteli a parťáky, na začátku jejich kariéry mezi nimi panovala dost brutální rivalita, která trvala několik let.

Všechno to začalo, když se akční hvězdy poprvé setkaly na Zlatých glóbech v roce 1977. Pro Stallona to byl velmi plodný ročník už kvůli filmu Rocky a herec byl nominován hned na šest cen, přičemž Schwarzenegger byl nominován na Novou hvězdu roku. Dlouholetá rivalita během večera ale odstartovala výsměchem Arnolda, když hvězda Rockyho neproměnila hned několik nominací.

Veřejný posměch si Stallone vzal osobně a po Schwarzeneggerovi hodil velkou mísu s květinami, čímž začala desetiletá upřímná nenávist mezi oběma herci. „Nemohli jsme vydržet být ve stejné galaxii, dokonce i naše DNA se navzájem nenáviděly,“ nechal se slyšet Stallone v jednom z rozhovorů.

Brutální rivalita se poté několik let jen prohlubovala kvůli soutěživosti obou herců. Oba byli průkopníci akčních filmů, oba byli svalovci a častokrát se ucházeli o stejné role. Válečnou sekeru se rozhodli zakopat až koncem 90. let, kdy jejich sláva pomalu upadala. Zanedlouho poté se jejich konflikt dokonce proměnil v ryzí přátelství a dnes už jsou jako bratři a incidentu na Zlatých glóbech 77 se společně jenom smějí.

Sdílejte článek
Štítky přátelství Arnold Schwarzenegger nenávist Sylvester Stallone rivalita

Přečtěte si také