reklama

reklama

Jakou scénu odmítl představitel Chandlera z Přátel natočit? 1

Tahle kontroverzní scéna se měla objevit v seriálu Přátelé! Proč ji představitel Chandlera odmítl natočit?

Publikováno: 03.10.2019
Jakou scénu odmítl představitel Chandlera do seriálu Přátelé natočit?

reklama

Seriál Přátelé máme nakoukaný do takové míry, že jsme schopni citovat jednotlivé hlášky snad z každé epizody, odvyprávět vám kompletní dějové linky a ještě udělat seznam všech herců a postav, které se v seriálu kdy objevily. V čem už ale tak zběhlí nejsme, bylo zákulisí tvorby seriálu. Naštěstí teď ale vyšla nová kniha, ve které se všechny tyhle utajované detaily u příležitosti pětadvacátého výročí odhalují, a pokud trochu zagooglíte, můžete si ji i vy snadno pořídit.

Jednou z těch nejzajímavějších informací je každopádně nedávné odhalení kontroverzní LGBTQ scény, která se měla týkat postavy Chandlera. Jenže herec Matthew Perry byl tehdy tak silně proti zfilmvování dané scény, že ji scenáristé nakonec vyškrtli. O čem byla?

Postava Chandlera měla podle všeho potají vyrazit do gay baru, protože v něm servírovali jeho oblíbené jídlo. Vtip pak měl spočívat v tom, že se Chandler vyhýbal všem gayům a odmítal nejrůznější návrhy. Nutno dodat, že je nejspíš dobře, že tato scéna nikdy nespatřila světlo světa. V očích dnešní společnosti by jistě šlo o velice kontroverzní epizodu. Perry ale naštěstí řekl ne a tím to haslo. Pochopitelně to nebyla jediná vyškrtnutá scéna za dobu natáčení seriálu. Do televize se například nepodívala scéna, ve které Chandler dělá vtípky s bombou na letišti, nebo linka, ve které měla Rachel bydlet v děsivém bytě číšníka Gunthera.

Pratele

ODHALENO: Sledování seriálu Přátelé pomáhá lidem překonat úzkost, tvrdí experti. Čím to je?

Práce snů s Přáteli 1

Firma nabízí 24 tisíc člověku, který se celý den bude dívat na Přátele! Co vám k téhle práci stačí?