návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Tajná svatba?! Miley Cyrus je prý konečně v chomoutu! Vdávala se v těchto šílených šatech

Řekla si slavná zpěvačka se svým sexy snoubencem konečně ano?
Vydáno: 11.03.2017
Jak vypadala Miley jako nevěsta?
Autor: profimedia.cz Jak vypadala Miley jako nevěsta?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpěvačka a věčná provokatérka Miley Cyrus patří se svým partnerem, hercem Liamem  Hemsworthem mezi nejsledovanější páry současnosti, jenž už je dokonce delší dobu zasnoubený. O jejich svatbě pak americká média informují s železnou pravidelností. Spekulace o tajné svatbě se ovšem vždy ukázaly jako planý poplach. Jenže teď se zdá, že do toho slavná dvojice opravdu praštila.

Dračice řekla o své sexualitě všechno

GALERIE: Takhle si užívá sex Miley Cyrus! Provokatérka řekla všechno o sexu s holkami i své sexuální orientaci

Otec hvězdné nevěsty, country zpěvák Billy Ray Cyrus, totiž na svém Instagramu zveřejnil fotku, na níž je Miley ve svatebních šatech. K fotce pak napsal výmluvný popisek: „Jsem šťastný, ty jsi šťastná.“ Nadšené reakce všech fanoušků a spekulace o tajné veselce na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Otec ani hvězdný pár však situaci zatím nijak nekomentovali.

Opravdu hrdý tatínek utajovanou svatbu takto práskl, nebo se snad jedná o povedený vtípek pro novináře? Tentokrát už to opravdu vypadá na tu první možnost. I na malém záběru ve svatebních šatech pak Miley vypadá opravdu šíleně krásně.

Miley Cyrus

GALERIE 18+: Tohle je 8 nejodvážnějších fotek Miley Cyrus, na kterých ukázala víc, než měla

Článek je zařazen v: svatba , Miley Cyrus , svatební šaty , Liam Hemsworth , Billy Ray Cyrus