Tohle je pravý důvod, proč Kazma zakopal své auto! Jak přišel o řidičák?

Známý provokatér přišel s výzvou, díky které je ho zase plný internet. Proč se Kamil Bartošek opravdu zbavil svého auta? A co musíte udělat, abyste ho získali?

Už je ho zase plný internet. Internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma přišel na začátku tohoto týdne s výzvou, která pobláznila takřka celé Česko a stala se velmi sledovanou virální událostí. Ano, jak všichni víme, Kazmitch někde zakopal své milované auto a jako bonus do něj schoval také kufřík s milionem korun!

Kazma se přiznal k tomu, že před několika měsíci přišel o řidičský průkaz, když na kartě řidiče vyčerpal svých 12 bodů. V youtuberském pořadu StandaShow poté dodal, že se zkrátka sám „vybodoval“, když dvakrát projel na červenou. Vzhledem k tomu, že teď rok nebude moct řídit svůj automobil a nechtěl, aby mu jen tak stálo před domem, napadlo ho, že ho někomu dá. A jak je Kazmovi vlastní, rozhodl se tak učinit velmi zábavnou formou. Svůj pověstný Range Rover Evoque ukryl do lodního kontejneru a tento kontejner někde na území České republiky zakopal. A s ním i onen milionový kufr. Kdo ho najde první, toho bude.

Nalézt ho pak může opravdu každý. Stačí zaregistrovat své telefonní číslo a e-mail na které Kazma ve správnou chvíli pošle nápovědu. Pro registraci musíte odeslat SMS se svým e-mailem na číslo 903 33 30 a musíte tak učinit do 10. 10. 2020. Pak registrace končí a hra začíná! Dne 12. 10. 2020 totiž Kazma v jediný okamžik rozešle na všechna registrovaná telefonní čísla SMS zprávu s nápovědou, vedoucí k místu, kde auto a peníze zakopal.

Pokud auto do konce října nikdo nenajde, tak 1. listopadu 2020 rozešle Kazma na všechny takto registrované telefony v česku přesné GPS souřadnice, kde se auto nachází. A kdo tam bude první, toho to bude. Na webu www.ZAKOPALJSEMAUTO.cz běží 24 hodin denně on-line webkamera, mířící na místo, kde je auto zakopáno. Všichni tak můžou každý den sledovat, jestli už auto někdo našel.

Sám Kazma pak říká: „Až to odstartuje, bude to lov, jaký tahle naše země ještě nezažila. Šanci to najít má totiž opravdu každý. Možná je zakopáno v okolí vašeho bydliště, možná ho máte přímo za vaším domem. Možná kolem toho místa chodíte každý den a ani o tom nevíte. Každému, kdo bude mít zájem pošlu nápovědu. Stačí pak být ten nejrychlejší a je to všechno vaše. Těším se, kdo to najde!“ Už teď je jisté, že o tomto Kazmově kousku se bude zase hodně (a dlouho) mluvit!


Přečtěte si také