Showbyznys

6. prosince 2022 13:21

redakce Prima Lajk

Tohle jsou podle Eminema nejlepší rappeři všech dob. Souhlasíte s králem hip-hopu?

Slim Shady odhalil svůj osobní žebříček nejlepších rapperů.

Rozepře o nejlepším rapperovi všech dob probíhají už několik let a názory se velmi liší. Je to pochopitelné, vždyť hudební vkus je velmi subjektivní a citová záležitost. Přesto se ale asi všichni fanoušci hip-hopu mohou shodnout na tom, že nekorunovaným králem rapu je Eminem, který patří do špičky nejúspěšnějších umělců ve svém žánru.

A právě legendární Slim Shady nedávno zveřejnil svůj osobní seznam nejlepších rapperů všech dob. Praví a zarytí fanoušci Eminema už si ale v minulosti mohli o jeho hudebním vkusu udělat svůj obrázek díky písničce „Till I Collapse“ z roku 2002, ve které vyjmenoval několik svých oblíbených hudebních kolegů. „Mám seznam a tady je jeho pořadí,“ zpívá ve svém songu Eminem. „Je tam Reggie, Jay-Z, 2Pac a Biggie. Andre z OutKast, Jada, Kurupt, Nas a až pak já,“ zní v oblíbeném hitu.

Přesto ale fanoušky zajímalo, koho v tomto odvětví nejvíce respektuje a zda se jeho osobní seznam během let nějak nezměnil. Když se potom youtuber No Life Shaq na Twitteru zeptal, kdo je nejlepším rapperem, lidé byli nadšeni, když uviděli Eminemovu odpověď. „Pro mě, v žádném konkrétním pořadí, to jsou Waye, Pac, Royce, Jay, Redman, Teach, G. Rap, Biggie a King Crook,“ zveřejnil svůj list oblíbený rapper, přičemž fanoušci ho okamžitě zahrnuli komentáři se slovy, že se do seznamu nejlepších rapperů bezpochyby počítá i on sám.

Sdílejte článek
Štítky Twitter hip-hop Eminem rapper rap Jay-Z hudební seznam Redman

Přečtěte si také