Tohle že je Buffy, přemožitelka upírů? Sexy herečka se proměnila v tuhle nudnou maminu

Začíná se snad na seriálové hvězdě podepisovat její věk?

Oblíbený seriál Buffy, přemožitelka upírů si jistě většina z vás ještě pamatuje velmi dobře. Vyrostla na něm ostatně nejedna generace školáků. A z představitelky titulní role, půvabné Sarah Michelle Gellar, udělal seriál televizní hvězdu první velikosti. Svým roztomilým kukučem a sexy zevnějškem navíc dokázala okouzlit nejednoho chlapa a byla jednou z nejpůvabnějších hereček začátku tisíciletí. Jenže svá nejúspěšnější léta už podle všeho má za sebou.

Po známé herečce se totiž v posledních letech takřka slehla zem a dělá jí čím dál větší problémy se prosadit. Filmové role nepřicházejí a její pokusy o seriálové hity jsou vždy zrušeny po první neúspěšné sérii. Sarah se tak poslední roky věnuje převážně rodině, hlavně svým dvěma dětem. Doby, kdy platila za jednu z nejpůvabnějších hereček, jsou pak už pryč.

Herečka sice rozhodně nepatří mezi ošklivky a svůj půvab nezapře, postupující věk je na ní však přece jen znát a ani evidentní kosmetická výpomoc jí příliš nepomáhá. I pohled na její postavu dává jasně najevo, že má svá sexy léta už za sebou. Na druhou stranu, i tak jí její vzhled nejspíš mnoho žen stále jen tiše závidí. Jak se vám líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také