Showbyznys

15. května 2017 13:10

redakce Prima Lajk

Tohle že je půvabná Jessica Alba? Slavná herečka je ještě více sexy než kdy dřív!

Před lety byla idolem nejednoho puberťáka, jak ale vypadá známá kráska teď?

Půvabná Jessica Alba patřila před lety mezi nejpopulárnější a nejobsazovanější herečky. Víc než svými výkony však diváky vždy uhranula svými sexy křivkami. Mužské publikum si navždy získala svým rajcovním tanečkem v komiksovém Sin City a i díky svým dalším rolím, v nichž ráda ukazovala své nádherné tělíčko, se stala idolem mnoha mužů a právem byla považována za jednu z nejhezčích hereček světa. Jak ale vypadá dnes?

Jessica nám totiž malinko odešla ze světla reflektorů a časy své největší slávy má dávno za sebou. Půvabné herečce sice stále chodí nabídky, většinou jde ovšem o nevýrazné snímky a na další filmový hit čeká už léta marně. Věnuje se proto zejména své rodině v čele se dvěma ratolestmi. Na jejím vzhledu se toho ale naštěstí tolik nezměnilo.

Herečka sice nedávno oslavila už 36. narozeniny, díky její stále skvělé postavě a obličeji bez jediné vrásky byste jí však stále hádali tak o 10 let méně. Jessica Alba zkrátka jako by vůbec nestárla a pořád patří mezi největší hollywoodské krásky. Uvidíme, zda se se brzy konečně dočká pořádné role.

Sdílejte článek

Přečtěte si také