Totální kolaps Kanye Westa?! Svojí ex Kim poslal dodávku plnou růží, jejímu příteli vyhrožuje

Rapper Kanye West to s bývalou partnerkou Kim Kardashian nevzdává. Ta už se ale posunula jinam.

Lidé opět začínají mít strach o rappera Kanyeho Westa. Ten totiž zdá se vysadil prášky a jeho chování začíná připomínat to narušených stalkerů a dalších podobných zoufalců. Rapper čerstvě ukončil svůj velice krátký románek s herečkou Julií Fox a naplno se vrátil k pronásledování své bývalky Kim Kardashian. Ta se s ním loni rozvedla a od té doby si našla nového přítele, herce a komika Peta Davidsona.

To ale Kanye jaksi stále nedokázal přijmout, kromě toho, že tak Instagramu sdílel několik příspěvků, v nichž Davidsonovi nepřímo vyhrožoval a mimo jiné tak vzbuzoval v lidech velkou nenávist vůči novému příteli Kim, rovněž se mu na Valentýna zachtělo manželce svých dětí poslat dodávku plnou růží. Ta to ale moc neocenila a místo toho Kanyemu napsala soukromou zprávu, aby přestal nabádat lidi k útokům na Davidsona, kterému kvůli tomu hrozí reálné nebezpečí. West následně jejich konverzaci rovněž sdílel na Instagram s tím, že toho kvůli ní nechá. Následně většinu svých příspěvků na Instagramu smazal.

Ať už tenhle bizár dopadne jakkoli, jedno je jasné – Kanye je na tom špatně. A dřív nebo později by měl asi někdo zakročit, než to s ním dopadne hodně špatně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také