Tragická zpráva! Nečekaně zemřela hvězda Živých mrtvých. Co se stalo?

Představitel významné postavy ze seriálu Živí mrtví odešel do věčných lovišť.

Nejen pro všechny fanoušky seriálu Živí mrtví máme velice smutnou zprávu. Ve věku 76 let totiž včera zemřel představitel Hershela Greena, herec Scott Wilson. Příčinou údajně byly komplikace v bitvě s leukémií. Informaci o jeho smrti potvrdili producenti seriálu na Twitteru, kde vyjádřili upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům.

Wilson se v seriálu o zombie poprvé obejvil v roce 2011 a v následujících třech letech si zahrál celkem ve 37 epizodách 2.–4. série. Pokud jste sledovali tento populární seriál, víte, že postava Hershela Greena, veterináře ze staré školy, se snažila bránit svou rodinu před smrtícími zombie. Poté, co jej ve čtvrté sérii zabili, se sám změnil v zombie, která byla znovu zabita v pozdější epizodě.

Během své téměř pět desetiletí dlouhé kariéry si zahrál ve více než 50 filmech včetně Chladnokrevné vraždy podle Trumana Capoteho. Mimo to se objevil také na televizních obrazovkách v řadě vedlejších rolí, například ve filmu Velký Gatsby z roku 1974 či Mrtvý muž přichází (1995). Doufáme, že bude odpočívat v pokoji.

Sdílejte článek
Štítky hvězda zombie Twitter úmrtí herec Živí mrtví Velký Gatsby Truman Capote Scot Wilson Hershel Green Scott Wilson Chladnokrevná vražda

Přečtěte si také