Showbyznys

13. září 2022 15:16

redakce Prima Lajk

Tuhle věc předpověděl slavný Nostradamus králi Karlovi III.! Pokud se stane, lidé mu to neodpustí

Co předpověděl Nostradamus králi Karlovi III.?

Pokud vás baví věštění a astrologie pocházející ze 16. století, bude následující zpráva pro vás to pravé ořechové. Jen co se totiž stal po smrti královny Alžběty II. její syn Karel novým králem, začali lidé hojně připomínat pradávnou věštbu lékaře a věštce Michela de Nostredame aka Nostradama, která, pokud se opravdu splní, bude znamenat pro Velkou Británii další tragédii.

Spisy slavného proroka totiž tvrdí, že Karel III. na trůn podobně jako někteří z jeho předků abdikuje. Tím pádem by se vzdal vlády a novým králem se stal princ Williams. Co je ale možná ještě zajímavější, že ani jeho vláda by neměla mít příliš dlouhého trvání, a nakonec by se tak králem mohl stát zničehonic nejmladší z princů Harry. To by z jeho manželky Meghan učinilo novou britskou královnu. Jo…

Podle odborníka na Nostradama Mario Readinga celá předpověď nabírá na důvěryhodnosti i proto, že prorok správně uhodl datum úmrtí královny. Ve svých básních z roku 2005 autor napsal, že podle Nostradama Alžběta II. zemře přibližně v roce 2022, v 96 letech, tedy v podobném věku, jako její matka. No, nezbývá si tedy než počkat, jestli bude mít Nostradamus pravdu i tentokrát. V minulosti například úspěšně předpověděl vzestup nacistů nebo teroristický útok z 11. září.


Přečtěte si také