Showbyznys

14. července 2019 15:36

redakce Prima Lajk

Tvůrci nové bondovky chtějí šokovat diváky! Do role agenta 007 obsadili černošku

Kdo si zahraje nového agenta 007?

Kdo si zahraje příštího Jamese Bonda? Tak na tuhle otázku se za poslední roky vyrojilo tolik možných odpovědí, že si momentálně nikdo netroufne tvrdit, jak to nakonec dopadne. Jisté je pouze to, že za rok se v roli agenta Jamese Bonda naposledy objeví Daniel Craig, a po něm štafetu převezme někdo nový. Jestli to bude další bílý heterosexuální muž, nebo si producenti dovolí zaexperimentovat, toť otázkou. Nyní se ale zdá, že už v příštím filmu hodlají minimálně otestovat, jak by fanoušci reagovali na takový netradiční casting.

Podle zatím nepotvrzených spekulací totiž poté, co Bond odešel do důchodu, převzala povinnosti agenta 007 žena. A ne jen tak nějaká, roli má totiž ztvárnit Britka Lashana Lynch (Captain Marvel), u které asi nikomu neujde, že má tmavou barvu pleti. Což je samozřejmě naprosto nepodstatná informace, jak ale známe internet, zpráva nadzvedne nejednoho skrytého rasistu.

Pokud se tato zpráva ukáže jako pravdivá, vymysleli každopádně tvůrci celkem zajímavý způsob, jak se vyhnout kritice ze strany tradičních fandů série, kteří jsou přesvědčení, že Bonda nemůže hrát nikdo jiný než muž. Kódové označení 007 totiž může připadnout komukoliv. Každopádně zvědavost stoupá a my se nemůžeme dočkat, až nový film dorazí do kin.

Sdílejte článek
Štítky film James Bond herečky Daniel Craig černoška agent 007 Lashana Lynch Captain Marvel Bond 25 Lashana Lynchová

Přečtěte si také