Tvůrci Simpsonových konečně prozradí, jak předpovídají budoucnost. Tuhle epizodu si nesmíte nechat ujít

Tvůrci populárního seriálu Simpsonovi v nové epizodě prozradí, jak předpovídají budoucnost.

Epizoda, na kterou jsme všichni čekali, je téměř tady. Populární seriál Simpsonovi totiž konečně odhalí, jak tvůrci celou dobu tak přesně předpovídají budoucnost. Pořad, který vytvořil Matt Groening, je na obrazovkách už více než tři dekády, poprvé se vysílal 17. prosince 1989, což z něj dělá nejdéle běžící americký seriál v hlavním vysílacím čase.

Nyní už jsme ale v éře, kdy je pomalu větší šok, když seriál a jeho tvůrci nějakou tragickou událost nebo velkou historickou věc nepředpovědí spíš než naopak. Od krize životních nákladů ve Spojeném království přes Donalda Trumpa jako prezidenta USA, nebo dokonce pandemii covidu – spousta fanoušků je přesvědčena, že scenáristé zkrátka vědí pokaždé něco, co ostatní ne.

Jeden z nich tak nyní prozradil, že v novém dílu bude vše konečně vysvětleno. „Máme další bláznivou koncepční epizodu, která vysvětluje, jak Simpsonovi znají budoucnost,“ řekl Matt Selman pro server Deadline. „Je to koncepční epizoda se spoustou bláznivých věcí, ale vysvětluje, jak mohou Simpsonovi předpovídat budoucnost.“ Taky jste teď zvědaví, o čem díl bude?

Sdílejte článek

Přečtěte si také