Showbyznys

30. července 2019 12:09

redakce Prima Lajk

V Simpsonových nejspíš skončí tato oblíbená postava! Tvůrci k tomu mají velmi smutný důvod

Koho už ve Springfieldu vedle Homera, Barta a spol. nejspíš dlouho neuvidíme?

Zákulisí legendárního animáku Simpsonovi zasáhla smutná událost. Ve věku 75 let totiž o víkendu zemřela herečka a uznávaná dabérka Russi Taylor, která byla nejvíce známá jako hlas Minnie Mouse od Disneyho a také svou prací na seriálu Simpsonových. Zde neuvěřitelných 30 let dabovala postavu šprta Martina Prince, Bartova spolužáka a kluka, jehož Nelson a spol. rádi šikanovali. Co ovšem bude s populární postavou po smutné smrti herečky dál?

Začíná se spekulovat, že s největší pravděpodobností postava Martina v seriálu skončí. Ostatně, nebylo by to poprvé, co by tvůrci k tomuto kroku přistoupili. Stejný osud potkal i učitelku Ednu Krabappel, když v roce 2013 zemřela její představitelka Marcia Wallace. A od roku 1998 pak v seriálu nepotkáváme ani vedlejší postavičky herce Troya McClurea a právníka Lionela Hutze, jelikož byl jejich dabér Phil Hartman zavražděn.

Tvůrci k těmto krokům přistoupili zejména z úcty k zesnulým hercům a jejich nenahraditelnosti. Dá se proto předpokládat, že i právě Martina by mohl potkat podobný osud. Russi Taylor navíc dabovala také dvojčata Sherri a Terri či studenta Utera Zorkera. Na druhou stranu se v minulosti objevily také případy, kdy byli herci zkrátka přeobsazeni. Uvidíme, jak celá smutná záležitost dopadne. Z úcty k zesnulé herečce ovšem tvůrci s rozhodnutím asi nějaký čas počkají.


Přečtěte si také