návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Ve filmu Backstage se českým divákům odhalí další slovenská kráska

Snímek natočila Andrea Sedláčková a roli porotce si vyzkoušel Ben Cristovao.
Vydáno: 11.06.2018
Fotky z filmu Backstage 6
Fotky z filmu Backstage 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po Táně Pauhofové a Vice Kerekeš se čeští diváci mohou těšit na další krásnou herečku ze Slovenska, která se jim v kinech odhalí. Mária Havranová hraje hlavní roli v tanečním filmu Backstage, který vstupuje do českých kin. Žánr tanečního filmu je v českém filmu úplnou novinkou, rytmus, streetdance a skvělé choreografie doplňuje  lovestory a nečekaný milostný trojúhelník. Příběh mladých tanečníků nepostrádá emoce a součástí filmu je i milostná scéna, v níž Mária ukáže své krásné tělo.


O FILMU

Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře svět velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku.

Článek je zařazen v: Backstage , Ben Cristovao , taneční film , slovenská kráska