Showbyznys

12. září 2018 08:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: 3 důvody, proč je Kazmovo odhalení pranku na Leoše FAILEM! V čem provokatér selhal?

Co Kazma odhalil ve svém pranku na Leoše?

Po týdnech lákání, obří kampani 1/10 a nesčetném probírání Leošovy sázky a Kazmova pranku je tady konečně odhalující video. Než se však pustíme do toho, proč vlastně Kazma není takový borec, jak si po zhlédnutí jeho nejnovější práce bude spousta lidí myslet, je třeba zmínit jednu věc. A to, že si to tenhle kluk umí zařídit moc hezký. Lucka Bílá, Jarda Jágr, ministr dopravy,Červený kříž… jo, v tomhle světle, s melancholickou hudbou a rádoby dobrým gestem na závěr je fakt těžký myslet si o něm cokoliv jiného, než že je hrdina. Nicméně stále je to jenom pořad, Kazmova show, kde je někdo zaměstnaný, někdo někomu podřízený, a kde i takováto sranda může v případě failu přijít někoho hodně draze. A v čem, že to teda Kazmovi vlastně příliš nevyšlo?

1. Stále šlo o trapný prank

Kampaň, která přišla až poté (a s největší pravděpodobností byla i vymyšlena až jako způsob obrany), je sice v jádru dobrá věc a Kazma se v jedné věci neplete – kdyby se víc lidí zachovalo jako Leoš, svět by byl o něco bezpečnějším, hezčím místem. Jenže aby toho všeho dosáhl, byl tu pořád na začátku ten nevtipný, nebezpečný a vyloženě zlý prank, který mohl Leoše dost dobře poznamenat na zbytek života. O nehodách se zkrátka nevtipkuje, Kazmo.

2. Nic neutajil

Kazma může tvrdit, že mu vše vyšlo podle plánu, a že vše parádně utajil. Jenže spekulace kolem pravého účelu videa, záběry z místa pranku, i zákulisní drby, jak mu celá věc zoufale nevyšla a jeho šéfové na něj pak tlačili, aby rychle vymyslel způsob, jak se z tohohle problému vyvléct, hovoří tak trochu o opaku.

3. Pověst mu zůstane

No a pak je tu třetí věc. Je nám jasné, že si teď pověst u dobré většiny národa zase vylepší. Koneckonců, vymyslel to přece fakt hezky. Jenže bystřejší divák celou věc prohlédl už dávno předtím, než nějaké Kazmovo video vyšlo, a ten tak dobře ví, že kromě peněz na dobrou věc, se Kazma taky hezky zahojil, k tomu Leošovi pošramotil image, a až v budoucnu bude zase něco vymýšlet, bude to mít hodně těžké, aby mu na to ještě někdo skočil.


Přečtěte si také