Klesl Kazma na dno?! Provokatér odporně napálil Leoše Mareše brutální nehodou. Není tohle už přes čáru?

Nepřehnal to Kazma už?

Když se moderátor a zpěvák Leoš Mareš před měsícem vsadil, že bude měsíc jezdit jenom v trabantu, jinak přijde o své milionové Ferrari, asi ještě nepočítal s tím, že tím vyprovokuje k akci jednoho z nejznámější českých podrazáků vůbec. A Kazma znovu nezklamal.

Tedy – jak se to vezme. Mareš krátce o půlnoci vydal sérii instastories, ve kterých popsal silně traumatický zážitek z jeho cesty do práce. Před svým domem narazil na nehodu, při které si myslel, že šlo o život. Šokovaný Mareš sám přiznal, že přesně nevěděl, co dělat, řídil se proto pokyny lidí kolem. A právě na jejich radu opustil svůj trabant a usedl za volant havarovaného auta, se kterým jen krátce popojel dozadu. Pocit úlevy z toho, že právě někomu zachránil život, ale okamžitě vystřídal další šok, když se na něj vyřítily kamery s Kazmou v zádech.

Jak se ukázalo, celé to byl jenom hodně zvrhlý prank s cílem donutit Mareše porušit sázku a tudíž prohrát své auto. Místo smíchu ale Mareš jen nechápavě kroutil hlavou a zbytek dne strávil přemítáním nad tím, co se právě stalo. A jak je patrné z jeho instagramového videa, moderátor to nesnáší úplně dobře.

K situaci se vyjádřila už i jeho manželka a počítáme s tím, že celá věc bude mít ještě několikadenní dohru. Mezitím Kazma na svém profilu lákal na velkou věc (nyní už všichni víme jakou) a očekáváme, že se brzy objeví i video přímo z místa nehody. Nakonec ještě Mareš dodal, že se ho Kazma snažil kontaktovat s nabídkou spolupráce na videu, tu se ale zničený moderátor pochopitelně zdráhá přijmout. Výtěžek z prohraného auta by prý Kazma rád někam věnoval, momentálně ale spíš všichni řeší, jestli už tímhle známý provokatér vážně nepřekročil hranici. Co myslíte vy? Přehnal to Kazma, nebo je podle vás snad možné, že se jedná o další jeho fake a domluvený vtípek?

Jak se celá kauza vyvíjí si můžete přečíst zde.

Názor o tom, že se jedná pouze o další Kazmův podvod, si pak můžete přečíst tady.

Sdílejte článek
Štítky moderátor Ferrari video Instagram sázka Leoš Mareš prank Kazma Trabant

Přečtěte si také