Je Kazmův brutální prank na Mareše pouze ošklivým podvodem? Tohle jsou prý DŮKAZY, že se jednalo o jejich společný fake!

Je kauza, která aktuálně hýbe Českem, jen velkým vtípkem Kazmy a Leoše Mareše? Proč by tuto boudu vymýšleli?

Je to jen několik hodin, co Leoš Mareš sdílel na svých InstaStories neuvěřitelnou historku, kdy ho provokatér Kazma fingovanou brutální nehodou donutil k tomu, aby sedl za volant jiného auta než svého trabantu. Tím v podstatě prohrál sázku s Patrikem Hezuckým a přišel o své luxusní Ferrari. Jenže co když bylo všechno naprosto jinak a jde o jejich společný vymyšlený podvod?

Tyto spekulace se začínají na internetu objevovat čím dál více a existuje nespočet lidí, kteří Marešově historce nevěří a podle nich v tom jeli oba výtečníci spolu! Jako důkaz pak zmiňují právě Leošova InstaStories, v nichž podle mnoha lidí nepodává moderátor zrovna nejpřesvědčivější výkon a na to, že má být ze situace naprosto v šoku, dávkuje jednotlivé informace o kauze hezky postupně a promyšleně. Další pak zarazil fakt, že celá past na Leoše od Kazmy má přece jen logické díry. Jak mohl Kazma počítat s tím, že kolem nehody projede právě Mareš a nepojede tamtudy dříve někdo jiný?

Ve videu navíc zmiňuje hledání nadace pro pomoc obětí dopravních nehod. Shodou "náhod" právě Kazma před několika týdny jednu nadaci založil. Někteří lidé si proto myslí, že v následném videu od Kazmy vyjde najevo, že se jednalo možná právě o propagaci této nadace či spolupráci s BESIPEM, která měla upozornit na to, aby lidé pomáhali obětem dopravních nehod. Podle kritiků pak na této drsné propagaci kromě Leoše s Kazmou nejspíše spolupracoval právě i autor zmíněné sázky Patrik Hezucký či moderátorova žena Monika, která na InstaStories sdílela zklamaný status, jenž měl údajně sloužit jako klamný manévr. Na Facebooku Show Tomáše Vítka pak můžete vidět záběry, na kterých se Kazma s Leošem včera ráno sešli před budovou Evropy 2.

Co myslíte vy? Dávají vám internetové teorie o Leošově spolupráci smysl, nebo se podle vás jednalo opravdu o Kazmovu sólo akci, za kterou sklízí nenávistné komentáře? Zrovna u známého internetového vtipálka si opravdu nemůžeme být jistí ničím a musíme uznat, že některé poznatky kritiků dávají celkem smysl. Tak uvidíme, co nám Kazma prozradí v plánovaném videu.

Sdílejte článek
Štítky Ferrari sázka podvod Leoš Mareš Kazma

Přečtěte si také