Kazmův odporný prank na Mareše 8
Autor: Instagram.com Kazmův odporný prank na Mareše 8

VIDEO: Vážně dá Mareš své Ferrari Kazmovi? Autor sázky promluvil. Co si myslí o Kazmově podvodu?

Publikováno: 24.04.2018
Jak to dopadne s Ferrari Leoše Mareše?

reklama

Český internet momentálně nežije ničím jiným než obřím podvodem provokatéra Kazmy na moderátora a zpěváka Leoše Mareše. Ve stručnosti, Kazma předstíral vážnou dopravní nehodu, zmanipuloval Mareše, aby si myslel, že zachraňuje lidský život, a donutil ho nasednout do cizího auta, které na krátkou chvíli řídil. Tím prý porušil sázku o své Ferrari, kterou uzavřel se svým moderátorským kolegou z rádia Patrikem Hezuckým.


Právě Hezucký ale ráno na svůj Instagram přidal video, ve kterém na četné dotazy fanoušků vysvětlil, jak to s pravidly sázky skutečně bylo. Podle něj nesměl Mareš řídit nic jiného než trabanta v běžných životních situacích, pokud jde ale o lidský život, nějaká hloupá sázka jde stranou. Jako autor sázky si tak stojí za tím, že jeho přítel pravidla neporušil a Ferrari by si měl nechat.

Do konce sázky zbýval jediný den, právě dnes se totiž koná Marešův dlouho očekávaný koncert ve vyprodané O2 aréně. Po traumatickém zážitku je otázkou, jaká bude v hale nálada a v jakém duchu se vlastně celé vystoupení ponese. Co se jeho Ferrari týče, budeme si muset počkat, jaký postoj zaujme autor celého pranku Kazma. Jeho prvotní reakce podle Mareše však byla, že by měl auto dostat on.

Zdrcený Mareš, prohrál svoji sázku o Ferrari?

Klesl Kazma na dno?! Provokatér odporně napálil Leoše Mareše brutální nehodou. Není tohle už přes čáru?

Kazma skončil v nemocnici.

GALERIE: Šok! Provokatér Kazma je po vážné nehodě v nemocnici! Co se mu stalo?

reklama