VIDEO: Arnold Schwarzenegger brutálně zaútočil na prezidenta Trumpa! „Já znal opravdové nacisty,“ vzkázal v drsném videu

Donald Trump je špatným prezidentem. Přišel čas, aby ho Arnold „Terminátor“ Schwarzenegger ukončil?

Pokud jste posledních pár dní nestrávili někde v jeskyni, nejspíš jste zaznamenali tragické události, ke kterým došlo minulý týden v americkém městě Charlottesville. Pochod neonacistů se v něm střetl s pochodem protestujících, přičemž došlo na krvavé střety a později i tragický útok jednoho ze zástupců extrémní pravice, který autem najel do protestujících. Při incidentu zemřela 32letá Heather Heyer.

Americká veřejnost i politici označili celou událost za obří tragédii a tvrdě přitom odsoudili jak neonacisty, tak i další zástupce krajní pravice, kteří byli při protestech v Charlottesville přítomní. Když ale přišel čas, aby stejné gesto učinil také prezident Spojených států amerických Donald Trump, nestalo se tak. Místo toho Trump shodil vinu na obě strany a o pár dní později se dokonce některých lidí z řad pravicových protestantů zastal.

Za tohle hloupé a neuvážené gesto později schytal drsnou kritiku, začali ho opouštět obchodní partneři a později došlo i na nucený odchod jednoho z jeho klíčových stratégů Stephena Bannona, který je podle mnoha lidí za tyto ultrakonzervativní názory amerického prezidenta částečně odpovědný. Asi nejlíp se k celému incidentu vyjádřil herec a bývalý guvernér státu Kalifornie, Arnold Schwarzenegger. Ten ve svém videu Trumpa nejprve vyškolil z historie a později mu dal jasný příklad toho, jak by měla taková prezidentská reakce správně vypadat. Videovzkaz si nyní můžete přehrát níže a celé vyjádření máte zde.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky protest tragedie Arnold Schwarzenegger americký prezident Donald Trump Charlottesville neonacista

Přečtěte si také