reklama

reklama

Jaké bylo nejhorší rande Billie Eilish?
Autor: profimedia.cz Jaké bylo nejhorší rande Billie Eilish?

VIDEO: Billie Eilish promluvila o svém nejhorším rande, po kterém se rozbrečela! Co odporného jí zoufalec udělal?

Publikováno: 08.10.2019
Hudební hvězda mladých se rozpovídala o své první zkušenosti s klukem. A nebyl to zrovna příjemný večer.

reklama

Asi všichni fanoušci hudebního fenoménu Billie Eilish už moc dobře vědí, že mladá zpěvačka se toho nebojí a dokáže prásknout i v podstatě intimní věci ze svého soukromí. V show Howard Sterna se proto nyní rozpovídala rovnou o nejhorším rande jejího života, o němž již jednou v krátkosti hovořila na jednom ze svých koncertů, protože se při něm odehrál také její nejhorší polibek. Nyní se ovšem o hrůzné zkušenosti ještě více rozpovídala.

Rande se konalo den před svatým Valentýnem v jejích 13 letech a s klukem šla tenkrát do kina. Po filmu šli ovšem překvapivě na střechu kina, kde ji klučina během romantické chvilky políbil. Jenže ihned poté romantiku sám zabil, když její polibek zhodnotil drsnou větou. „Nebylo to tak magické, jak jsem očekával,“ řekl kluk. A to bohužel nebylo všechno.

Týpek byl totiž nechutně bohatý a v podstatě celou dobu jim při rande dělal společnost jeho komorník. Ten hned po polibku odvezl kluka autem domů a oba nechali Billie po rande stát na ulici u kina. Okolo šla navíc malá holčička, která se při pohledu na mladou zpěvačku rozplakala a utekla. Billie šla tedy proto domů, kde začala taky brečet. „Ten kluk je dneska opravdu ošklivý,“ zakončila zpěvačka vtipně svou ne úplně veselou historku. Snad už jí teď rande vycházejí o něco lépe.

 

 

Billie Eilish (17)

GALERIE: Nečekané přiznání! Billie Eilish prozradila, kdy konečně ukáže svá velká PRSA!

Billie Eilish utekla z koncertu 1

Totální KOLAPS slavné Billie Eilish! Před fanoušky se rozbrečela a utekla z pódia. Co se stalo?

reklama