návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Billie Eilish promluvila o svém nejhorším rande, po kterém se rozbrečela! Co odporného jí zoufalec udělal?

Hudební hvězda mladých se rozpovídala o své první zkušenosti s klukem. A nebyl to zrovna příjemný večer.
Vydáno: 08.10.2019
Jaké bylo nejhorší rande Billie Eilish?
Autor: profimedia.cz Jaké bylo nejhorší rande Billie Eilish?

Asi všichni fanoušci hudebního fenoménu Billie Eilish už moc dobře vědí, že mladá zpěvačka se toho nebojí a dokáže prásknout i v podstatě intimní věci ze svého soukromí. V show Howard Sterna se proto nyní rozpovídala rovnou o nejhorším rande jejího života, o němž již jednou v krátkosti hovořila na jednom ze svých koncertů, protože se při něm odehrál také její nejhorší polibek. Nyní se ovšem o hrůzné zkušenosti ještě více rozpovídala.

Rande se konalo den před svatým Valentýnem v jejích 13 letech a s klukem šla tenkrát do kina. Po filmu šli ovšem překvapivě na střechu kina, kde ji klučina během romantické chvilky políbil. Jenže ihned poté romantiku sám zabil, když její polibek zhodnotil drsnou větou. „Nebylo to tak magické, jak jsem očekával,“ řekl kluk. A to bohužel nebylo všechno.

Týpek byl totiž nechutně bohatý a v podstatě celou dobu jim při rande dělal společnost jeho komorník. Ten hned po polibku odvezl kluka autem domů a oba nechali Billie po rande stát na ulici u kina. Okolo šla navíc malá holčička, která se při pohledu na mladou zpěvačku rozplakala a utekla. Billie šla tedy proto domů, kde začala taky brečet. „Ten kluk je dneska opravdu ošklivý,“ zakončila zpěvačka vtipně svou ne úplně veselou historku. Snad už jí teď rande vycházejí o něco lépe.

 

 

Billie Eilish (17)

GALERIE: Nečekané přiznání! Billie Eilish prozradila, kdy konečně ukáže svá velká PRSA!

Billie Eilish utekla z koncertu 1

Totální KOLAPS slavné Billie Eilish! Před fanoušky se rozbrečela a utekla z pódia. Co se stalo?

Článek je zařazen v: Billie Eilish , rande , rozhovor , líbání , zpěvačka , přítel , kluk

reklama