Showbyznys

30. července 2022 12:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizár léta!? Jiří Ovčáček dováděl na táboře s tiktokery. Co všechno zde s dětmi dělal?

Dětský tábor plný influencerů přivítal hodně netradičního hosta. Co dělal mezi tiktokery mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček?

Doby, kdy se dělaly pouze klasické dětské tábory s bojovkami či bez mobilů, jsou už dávno pryč. Dneska totiž mohou děti navštívit i řadu specializovaných táborů, na které se mohou věnovat své oblíbené zálibě nebo potkat své idoly ze světa sociálních sítích. Jednou z těchto událostí je také druhý ročník tábora s tiktokery, který se koná právě v těchto dnech a mladé generace se zde mohou potkat se svými idoly.

Letošními hvězdnými hosty je tak např. nejsledovanější česká youtuberka Anna Šulc, vítězové prvních dvou řad reality show LIKE HOUSE Jenis a Tadeáš Kuběnka, influencerky Kristal Shine, Lyubov Tupiková, Maru Rosecká… a v neposlední řadě také mluvčí prezidenta České republika Jiří Ovčáček.

Ano, čtete správně. Mezi hvězdami mladých se ve čtvrtek objevila i tvář spjatá s českou politickou scénu a úřadem prezidenta Miloše Zemana. Což byl krok, za který schytávali pořadatelé před táborem slušnou řádku hejtů. Mnoho lidí totiž nechápalo, co prezidentův mluvčí mezi hvězdami internetu vůbec dělá. Ostatně není to jediná kontroverze, které tábor s tiktokery čelil. Původně měl totiž na tábor dorazit také bývalý premiér Andrej Babiš. Jeho účast však byla po vlně negativních reakcí nakonec zrušena.

Jiří Ovčáček ovšem hejtrům neuhnul a mezi malé táborníky opravdu dorazil. A co zde s nimi dělal? V rozhovoru s pořadatelem táboru Jakubem Jírou např. prozradil, jak se k práci mluvčího vůbec dostal, co všechno obnáší či jaký má vztah k sociálním sítím. S dětmi se pak mile rád vyfotil a dokonce s nimi i tancoval a natáčel tiktokerská videa. A opravdu bizarní videa!

„Bylo mi báječně, protože, upřímně řečeno, ono je to spíš obráceně. Role tiskového mluvčího je role. K tomu, aby člověk mohl takovou práci mít, tak musí být aspoň trošilinku herec, třeba i špatný herec,“ řekl CNN Prima NEWS Ovčáček. Prostě pro někoho jeden velký bizár, který netušil, že někdy uvidí, pro návštěvníky tábora však evidentně velká zábava.


Přečtěte si také