Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Zápas mezi Bejrem a Grznárem je potvrzen! Kdo nakonec couvnul ze svých podmínek?

MilanR. Publikováno: 12.07.2022
Bitka mezi Alešem Bejrem a Filipem Grznárem v Clash of the Stars je zachráněna. Kdo nakonec ustoupil ze svých podmínek.
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Tak se přeci jen dočkáme! Minulý týden se zdálo, že z očekávaného fightu mezi věčnými rivaly Psychopatem Bejrem a Filipem Grznárem nakonec sešlo. Borci se nedokázali shodnout na podmínkách a vypadalo to, že ani jeden z nich nehodlá couvnout. Bejr trval dříve domluveném thajském boxu, Grznár chtěl zápas změnit na MMA či alespoň menší MMA rukavice. Psychopat se pak nepohodl ani s pořadateli Clash of the Stars a v naštvaném videu na ně nadával, jejich organizaci symbolicky poplival a tvrdil, že ze zápasu nic nebude. Teď je ovšem zase všechno jinak.

Pořadatelům se nejspíš povedlo oběma borcům trochu domluvit a tím, kdo nakonec půjde cestou kompromisu, je Grznár. Ten tedy nakonec kývnul na thajský box i jeho klasické rukavice, i když menší velikosti. „Aleš se bojí, proto přistupuji na jeho pravidla. Koneckonců s Bejrem půjdu v jakémkoliv stylu, za jakýchkoliv podmínek,“ tvrdí ve svém vyjádření odhodlaně Grznár. Psychopat Bejr si ovšem také věří a chce jít v zápase až na krev.

Zápase v Clash of the Stars 3 tak vyvrcholí jejich léta trvající rivalita, která vyeskalovala při druhém večeru zápasnické akce, kdy Bejr napadl nic netušícího Grznára v kleci. Alešovi se totiž nelíbila nedávná Grznárova slovo o tom, že chce válku. Youtuber, který má ukrajinskou manželku, si vzal tato slova osobně a nestačila mu ani pozdější Grznárova omluva do médií. A tak si nyní oba dva vyřídí svou nenávist ručně. Kdo má podle vás větší šanci na vítězství?

 

Psychopat Bejr k zápasu s Grznárem.

VIDEO: Naštvaný Psychopat Bejr plive na Clash of the Stars! Proč neproběhne jeho zápas s Filipem Grznárem?

Proč Psychopat Bejr napadl Grznára?

VIDEO: Psychopat Bejr přiznal, proč v Clash of the Stars brutálně napadl Grznára. Kvůli čemu se utkají v ringu?

reklama