Štiky - mýdlový penis 1
Autor: archiv FTV Prima Štiky - mýdlový penis 1

VIDEO: Bizár ve Štikách! Monika si hraje před svým malým vnukem s falešným PENISEM!

Publikováno: 14.05.2018
Kontroverzní show Štiky pokračuje. Jaké šílené momenty přinese nejnovější díl?

reklama

Jako každé pondělí, i dnes večer se můžete na obrazovkách Primy těšit na nový díl kontroverzní show Štiky, v které opět nahlédneme do soukromí rodin Štikových a Koktových. Tentokrát přijdou na řadu Vánoce a ani při nich nebude o šílené situace nouze. U té následující pak nejspíš opět dojde k názorovému střetu fanoušků i odpůrců známé rodinky.

Osobitá Monika se totiž rozhodne ostatním pochlubit svým dosti sprostým dárkem mýdla v podobě penisu. A samozřejmě ho přede všemi ukázala, začala si s ním hrát a s dcerou Ornellou například vtipkovala o jeho velikosti. Jenže si s mýdlovým penisem hrála téměř před očima svého pětiletého vnoučka Quentina, čímž mnohé odpůrce možná zase pořádně namíchne. Mnoho diváků ale zase její erotické vtípky nejspíš pořádně pobaví.

Nový díl pořadu Štiky můžete vidět dnes večer ve 21.30 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (4) - Mejdlo
Štiky - kanadský žertík 1

VIDEO: Nechutná sranda ve Štikách! Ornella si připravila na maminku vtípek s lejnem, který ani nemohl být v televizi!

Štiky - rvačka

VIDEO: Brutální rvačka ve Štikách! Josef Kokta drsně napadl tchyni Moniku! Proč to proboha udělal?

reklama