Showbyznys

12. září 2022 16:05

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dívka prozradila, co se stalo během dojemného objetí s Meghan. Co jí vévodkyně řekla?

Co se dělo na záběrech, které o víkendu obletěly celý svět?

Byl to jeden z nejvýraznějších a nejdojemnějších okamžiků během aktuálního loučení s královnou Alžbětou II. Bratři, princové Harry a William, se o víkendu společně se svými manželkami vydali před brány hradu Windsor a přišli se pozdravit s neskutečným davem lidí, který vzdával hold jejich zesnulé babičce. Bratři alespoň na chvíli zakopali údajnou válečnou sekyru a přišli si s Brity před hrad na několik minut popovídat a poděkovat jim za podporu. A vzniklo z toho několik dojemných záběrů a zážitků, na které se bude dlouho vzpomínat

Mezi ty nejsilnější a nejvíce virální okamžiky se určitě počítá moment, kdy se vévodkyně Meghan k překvapení všech srdečně objala se 14letou dívkou Amelkou Zak, která jen stěží zadržovala překvapení z tak vřelého přijetí. Co ovšem Meghan mladé dívce během jejich chvilky řekla? A proč se zrovna ona dočkala takové pozornosti? Na TikToku bylo zveřejněno video, které odpovídá na všechny otázky.

@izzychar97

Meeting Meghan, what a beautiful soul. We love and support you 💜 #meghanmarkle #meghan #windsor

♬ original sound - Isabelle Charters

Meghan se nejdříve ptala dívky na jméno. Následně se jí zeptala, jak dlouho v davu lidí čekala. Nadšená Amelka jí odpoví, že dvě hodiny. „Dvě hodiny? Můj bože. Tak doufám, že se brzy dostanete domů, opravdu si ceníme, že jste přišli,“ řekla poté Meghan. Nadšená Amelka se jí pak zeptala, zda se s ní může obejmout a vyjádřit tak Meghan, která schytává kritiku ze všech stran, podporu. A manželka prince Harryho samozřejmě nadšeně souhlasila. Pro stanici CNN poté dívka řekla, že pouze chtěla, aby se vévodkyně ve Velké Británii cítila vítána. A to se jí, podle reakce Meghan, povedlo na jedničku.

Sdílejte článek
Štítky smrt Alžběta II. Meghan Markle Harry a Meghan objetí Amelka Zak

Přečtěte si také