Ornella Koktová o svém otci
Autor: archiv FTV Prima Ornella Koktová o svém otci

VIDEO: Drsná zpověď Ornelly Koktové! Svému otci by přála žhavou milenku. Co na to její maminka Monika?

Publikováno: 23.04.2018
V nové šílené show Štiky bude už v prvním díle pořádné horko! Co si myslí mladá Ornella o svém otci?

reklama

Už dnes večer se můžete na Primě těšit na pořad, který nemá na českých obrazovkách obdoby. Startuje totiž nová show Štiky, která bude sondou do života mediálně známých rodin Štikových a Koktových a bude sledovat jejich ne zrovna ideální vztahy a soužití. A už v prvním díle dojde v rodině na hodně ožehavá témata i bizarní situace.

V první epizodě tak dojde na téma oblékání otce Michala Štiky, jenž se snaží nosit moderní oblečení. Jenže jeho dceři Ornelle se to příliš nelíbí, dělá si z něj legraci a myslí si, že za jeho rádoby mladistvým vzhledem stojí zejména její maminka Monika, jež podle ní s otcem už přes 20 let manipuluje. Ornella pak dokonce řekne, že by svému otci přála hezkou žhavou milenku, aby se po letech konečně uvolnil! Co na slova o manipulaci říká její maminka? To se dozvíte ve videu a také v dnešním premiérovém díle!

Novou show Štiky můžete sledovat na Primě od pondělí 23. dubna od 21.30!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (1) - Kalhoty
Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.

VIDEO: Nejšílenější natáčení všech dob? Štáb musel na place nové show Štiky dodržovat tato drsná pravidla! Co nesměli porušit?

Charlotte Štiková s Ornellou.

GALERIE: Opravdu je více sexy než Ornella? Charlotte Štiková provokuje svými prsy a žhavými fotkami. Jak se vám líbí?

reklama