VIDEO: Nejšílenější natáčení všech dob? Štáb musel na place nové show Štiky dodržovat tato drsná pravidla! Co nesměli porušit?

Nová show Štiky se nezadržitelně blíží. Stačilo ovšem, kdyby štáb porušil jedno z pravidel a nového bizáru jsme se nikdy nedočkali!

Už v pondělí 23. dubna vtrhne na obrazovky FTV Prima show Štiky, která nemá v našich končinách obdoby, a můžeme vám zaručit, že něco takového jste ještě neviděli. Pohled do soukromí rodin Štikových a Koktových ostatně slibuje už na první pohled hodně nezapomenutelnou jízdu. Jenže svým způsobem jedinečnému pořadu předcházelo ještě více nezapomenutelné natáčení, jež zhruba desetičlenný štáb asi jen tak nedostane z hlavy.

Natáčení s temperamentními rodinami totiž nebylo vůbec jednoduché a kvůli vyhrocené atmosféře se zdálo, že se samotného pořadu možná nakonec ani nedočkáme. Nezapomenutelné byly pro všechny zejména Vánoce, kdy došlo k velkému konfliktu mezi Monikou a Pepou a chvíli to vypadalo, že natáčení skončí předčasně. Obě znesvářené strany se nechtěly domluvit a hlavně omluvit.

Natáčení bylo zkrátka jedním velký zážitkem, při němž neměl štáb u Štikových na růžích ustláno. Tvůrci neměli v domě velké zázemí a museli se chovat nenápadně a dodržovat pravidla domu. Každý si musel nosit přezůvky a do nich se hned po příchodu přezout.

Přísná pravidla platila i ohledně použití toalety a jiných prostor domu. Plány natáčení se měnily z hodiny na hodinu, štáb reagoval na aktuální dění v rodině a tomu se přizpůsoboval. Byla to zkrátka velká jízda a dřina, které vzhledem k emocemi nabušenému výsledku stála za to. Ostatně to už v pondělí budete moci posoudit sami.

Novou show Štiky můžete sledovat na Primě od pondělí 23. dubna od 21.30!


Přečtěte si také