Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.
Autor: archiv FTV Prima Uvidíte ji v našem novém pořadu Štiky.

VIDEO: Nejšílenější natáčení všech dob? Štáb musel na place nové show Štiky dodržovat tato drsná pravidla! Co nesměli porušit?

Publikováno: 19.04.2018
Nová show Štiky se nezadržitelně blíží. Stačilo ovšem, kdyby štáb porušil jedno z pravidel a nového bizáru jsme se nikdy nedočkali!

reklama

Už v pondělí 23. dubna vtrhne na obrazovky FTV Prima show Štiky, která nemá v našich končinách obdoby, a můžeme vám zaručit, že něco takového jste ještě neviděli. Pohled do soukromí rodin Štikových a Koktových ostatně slibuje už na první pohled hodně nezapomenutelnou jízdu. Jenže svým způsobem jedinečnému pořadu předcházelo ještě více nezapomenutelné natáčení, jež zhruba desetičlenný štáb asi jen tak nedostane z hlavy.

Natáčení s temperamentními rodinami totiž nebylo vůbec jednoduché a kvůli vyhrocené atmosféře se zdálo, že se samotného pořadu možná nakonec ani nedočkáme. Nezapomenutelné byly pro všechny zejména Vánoce, kdy došlo k velkému konfliktu mezi Monikou a Pepou a chvíli to vypadalo, že natáčení skončí předčasně. Obě znesvářené strany se nechtěly domluvit a hlavně omluvit.

Natáčení bylo zkrátka jedním velký zážitkem, při němž neměl štáb u Štikových na růžích ustláno. Tvůrci neměli v domě velké zázemí a museli se chovat nenápadně a dodržovat pravidla domu. Každý si musel nosit přezůvky a do nich se hned po příchodu přezout.

Přísná pravidla platila i ohledně použití toalety a jiných prostor domu. Plány natáčení se měnily z hodiny na hodinu, štáb reagoval na aktuální dění v rodině a tomu se přizpůsoboval. Byla to zkrátka velká jízda a dřina, které vzhledem k emocemi nabušenému výsledku stála za to. Ostatně to už v pondělí budete moci posoudit sami.

Novou show Štiky můžete sledovat na Primě od pondělí 23. dubna od 21.30!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (1) (problémy) - upoutávka
Štiky - první upoutávky

VIDEO: Nejhorší tchyně a stařecký sex. Tohle jsou první záběry z nejšílenější show Česka! Jaké bizáry vás v ní čekají?

Ornella Štiková se se svým manželem Josefem Koktou a svou rodinou objeví v pořadu Štiky.

GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky nejprsatější sexbomby Česka, Ornelly Koktové! Čím vám brzy vytře zrak?

reklama