VIDEO: Drsňák Rock poprvé promluvil o smrti svého otce. Jeho slova vás dojmou k slzám!

Slavný herec Dwayne Johnson se poprvé vyjádřil k nečekané smrti svého otce, který umřel minulý týden. Na co jeho táta zemřel?

Jeden z nejslavnějších herců současnosti Dwayne Johnson alias The Rock zažívá jedno z nejsmutnějších období ve svém životě. Minulý čtvrtek totiž zcela nečekaně zemřel jeho otec, legenda wrestlingu Rocky Johnson, jemuž bylo 75 let. Rock, jenž je na sociálních sítích jindy velmi aktivní, se odmlčel a vyrovnával se s velkou ztrátou. Fanoušci mezitím sdíleli jeho bolest a přáli mu upřímnou soustrast. Až o víkendu prolomil Rock mlčení, vzdal tátovi hold, a v neděli se dokonce v téměř osmiminutovém videu rozpovídal o jeho smrti.

Úmrtí otce bylo pro Rocka naprosto zdrcující a nečekanou ranou, které nenasvědčovalo vůbec nic a vše se stalo až příliš rychle. Rocky Johnson totiž podle hercových slov zemřel na srdeční selhání, které bylo způsobeno hlubokou žilní trombózou. Nejvíce pak Dwanye lituje toho, že se nestihl s otcem rozloučit, naposledy si s ním popovídat a říct mu, jak moc ho miluje a za všechny jeho činy respektuje. Rockova slova a dojemné podání pak rozbrečelo řadu jeho fanoušků. A vy možná budete patřit mezi ně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také