Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Jak bolelo natáčení 50 odstínů? Herečka odhalila krutou realitu z pozadí oblíbených erotických hitů!

Co všechno herečka zažívala při natáčení 50 odstínů?
Vydáno: 14.02.2018
50 odstínů svobody (2018)

Dakota Johnson si zahrála hlavní postavu v erotické (nebo se to alespoň říká) trilogii 50 odstínů šedi, užila si tak poměrně velké množství postelových či jinak sexuálních scén před kamerou, což znamená, že má zároveň plno zkušeností, o kterých může teď v rozhovorech vyprávět.


Co před natáčením dělala? Jak se určité věci trénovaly? A co pro ni byla nejtěžší scéna? Začneme tím prvním. Základním pravidlem prý bylo se se svým kolegou Jamiem Dornanem pokaždé dohodnout, jak přesně budou v dané scéně postupovat, aby nikoho nezdržovali, zatímco jsou oba odhalení. Panák něčeho tvrdšího pak prý také občas pomohl.

Na setu navíc po celou dobu byli přítomni poradci, kteří hercům a režisérovi říkali, jak která věc funguje, jak by se s ní mělo zacházet a co tak běžně lidé při BDSM dělají. A nejtěžší scéna? Podle všeho ze třetího filmu, kde byla herečka přivázána k nohám i čelu postele, zatímco se jí dala páska přes oči. Ať už se prý člověk připraví na něco podobného sebevíc, jakmile je takto zbaven smyslů, nervozita pokaždé dorazí.

40% Američanek si myslí, že tento snímek je o domácím násilí

Fakta o sado-maso. Co vám film 50 odstínů šedi neprozradil

Co říkáte na první trailer k pokračování Mamma Mia!

VIDEO: První ukázka na pokračování muzikálu Mamma Mia je tu! Bude to lepší než 50 odstínů svobody?

Reklama
Článek je zařazen v: 50 odstínů šedi, Dakota Johnson, herečka, film, erotické scény, natáčení, Jamie Dornan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama