VIDEO: Johnny Depp sdílel své první TikTok video po výhře nad Amber. Co vzkázal fanouškům?

Herec Johnny Depp natočil své první TikTok video.

Johnny Depp je v klidu. Vyhrál největší soudní bitvu novodobé historie, vlastně by se dalo říct, že se postavil hnutí #MeToo a zvítězil. Což o to, že mu jeho bývalá manželka Amber Heard výrazně pomohla nevěrohodným svědectvím, přibarvenou realitou a vlastními sklony k násilí. U soudu ostatně vyšlo najevo, že Depp zdaleka nebyl perfektním manželem. Problémy s alkoholem, závislost na drogách, dokonce i ta výbušná nálada. Fyzické násilí z jeho strany se ale nepotvrdilo, a tak Depp nyní může oslavovat, že se jeho život pomalu vrací k normálu.

Do velké míry za svoji dobrou náladu pak vděčí i těm milionům fanoušků po celém světě, kteří ho konstantně (a nutno podotknout i navzdory všem obviněním, aniž by přitom znali pravdu) podporovali za všech okolností. No a právě jim nyní poděkoval ve svém vůbec prvním klipu na TikToku, do kterého herec přidal také záběry ze svého nedávného hudebního vystoupení v Anglii.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys

Sdílejte článek

Přečtěte si také