Čeká nás další obří spor hvězd? Po Deppovi míří k soudu Brad Pitt s Angelinou Jolie!

Nestačil vám obří proces Johnnyho Deppa s Amber Heard? Tak si možná brzy opět přijdete na své.

Média i celý svět v posledních týdnech žila ostře sledovaným a v mnoha momentech i bizarním soudním sporem mezi Johnnym Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Ten hollywoodský herec nakonec vyhrál a podařilo se mu tak v podstatě očistit své jméno. Jak se ale nyní zdá, tak si od hollywoodských sporů mezi bývalými manžely jen tak neodpočineme. K soudu totiž dle všeho míří další slavná dvojice – Brad Pitt a Angelina Jolie!

Bývalí manželé už jsou přitom rozvedeni několik let, jablko sváru se ovšem skrývá v jejich vinařství Château Miraval, které Brad s Angelinou společně vlastní od roku 2008. Pittovi se ovšem podle webu People nelíbí kroky jeho bývalé ženy, které v poslední době se svým podílem ve vinařství podnikla. Jeho právníci tvrdí, že herečka prodala svou část firmě Tenute del Mondo, která patří ruskému oligarchovi Yuri Sheflerovi.

Jedná se pak podle Pitta a jeho advokátů o pochybného muže, kvůli němuž se hollywoodská hvězda bojí o budoucnost svého milovaného vinařství, k němuž má opravdu velký vztah. A navíc se prý stalo jednou z uznávaných značek mezi příznivci růžového vína. Prodej měl navíc podle právníků proběhnout v tajnosti a bez hercova vědomí. Podle jejich předešlé dohody však mělo k případným prodejům podílů dojít jen za souhlasu obou stran. A Pitt se zřejmě domnívá, že Angelina k tomuto kroku přistoupila k cílem svému ex co nejvíce uškodit.

Nejnovější obvinění poskytli Pittovi právníci v pátek u Nejvyššího soudu v Los Angeles a je možné, že chtějí celý spor dotáhnout až k samotnému soudu s porotou. Brad Pitt pak o vinařství s Angelinou bojuje již delší dobu, minulý rok např. spustil legální kroky, jimiž se ohradil proti soudnímu rozhodnutí, podle něhož mohla Angelina svůj podíl vinařství prodat. Letos v únoru pak podal kvůli zmiňovanému prodeji ruskému boháči na Jolie žalobu. Nejnovější krok je tak dalším vyostřením probíhajícího sporu.

Herec si chce zkrátka ve své vinařské vášni nechat většinový podíl a mít Château Miraval pod kontrolou. Čeká nás další výbušný soudní spor, který budou sledovat média po celém světě, nebo bývalý pár bude chtít celou věc vyřešit v tichosti? Necháme se překvapit.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt soud Angelina Jolie vinařství žaloba

Přečtěte si také