Brad Pitt a Angelina Jolie míří k soudu.
Autor: profimedia.cz Brad Pitt a Angelina Jolie míří k soudu.

Čeká nás další obří spor hvězd? Po Deppovi míří k soudu Brad Pitt s Angelinou Jolie!

MilanR. Publikováno: 07.06.2022
Nestačil vám obří proces Johnnyho Deppa s Amber Heard? Tak si možná brzy opět přijdete na své.

reklama

Média i celý svět v posledních týdnech žila ostře sledovaným a v mnoha momentech i bizarním soudním sporem mezi Johnnym Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Ten hollywoodský herec nakonec vyhrál a podařilo se mu tak v podstatě očistit své jméno. Jak se ale nyní zdá, tak si od hollywoodských sporů mezi bývalými manžely jen tak neodpočineme. K soudu totiž dle všeho míří další slavná dvojice – Brad Pitt a Angelina Jolie!

Bývalí manželé už jsou přitom rozvedeni několik let, jablko sváru se ovšem skrývá v jejich vinařství Château Miraval, které Brad s Angelinou společně vlastní od roku 2008. Pittovi se ovšem podle webu People nelíbí kroky jeho bývalé ženy, které v poslední době se svým podílem ve vinařství podnikla. Jeho právníci tvrdí, že herečka prodala svou část firmě Tenute del Mondo, která patří ruskému oligarchovi Yuri Sheflerovi.

Nejdůležitější momenty z procesu s Deppem.

VIDEO: 5 nejzásadnějších momentů ze soudu mezi Deppem a jeho bývalkou. Co herci nejvíc pomohlo?

Jedná se pak podle Pitta a jeho advokátů o pochybného muže, kvůli němuž se hollywoodská hvězda bojí o budoucnost svého milovaného vinařství, k němuž má opravdu velký vztah. A navíc se prý stalo jednou z uznávaných značek mezi příznivci růžového vína. Prodej měl navíc podle právníků proběhnout v tajnosti a bez hercova vědomí. Podle jejich předešlé dohody však mělo k případným prodejům podílů dojít jen za souhlasu obou stran. A Pitt se zřejmě domnívá, že Angelina k tomuto kroku přistoupila k cílem svému ex co nejvíce uškodit.

Nejnovější obvinění poskytli Pittovi právníci v pátek u Nejvyššího soudu v Los Angeles a je možné, že chtějí celý spor dotáhnout až k samotnému soudu s porotou. Brad Pitt pak o vinařství s Angelinou bojuje již delší dobu, minulý rok např. spustil legální kroky, jimiž se ohradil proti soudnímu rozhodnutí, podle něhož mohla Angelina svůj podíl vinařství prodat. Letos v únoru pak podal kvůli zmiňovanému prodeji ruskému boháči na Jolie žalobu. Nejnovější krok je tak dalším vyostřením probíhajícího sporu.

Herec si chce zkrátka ve své vinařské vášni nechat většinový podíl a mít Château Miraval pod kontrolou. Čeká nás další výbušný soudní spor, který budou sledovat média po celém světě, nebo bývalý pár bude chtít celou věc vyřešit v tichosti? Necháme se překvapit.

Právnička Amber Heard popsala, co se stalo 1

Amber Heard nemůže zaplatit Deppovi tučné odškodné. Její právnička k tomu má jasné vysvětlení

Vyjádření Johnnyho Deppa po vítězství u soudu 1

Takhle reagoval Johnny Depp poté, co zvítězil u soudu nad Amber Heard. Komu herec poděkoval?

reklama