Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

VIDEO: Justin Bieber má vzkaz pro šikanovaného chlapce z virálního hitu! Co si o něm slavný zpěvák myslí?

Šikanovaného chlapce si zamiloval celý svět.
Vydáno: 12.12.2017, redakce
Co zpěvák vzkázal šikanovanému klukovi?

Keaton Jones, jméno, které zná už snad celý svět. Koncem minulého týdne na internetu začalo kolovat video s malým chlapcem, který do kamery vypovídá o tom, jak je ve škole šikanovaný, a že nechápe, co k takovému chování lidi vede. Keaton se ve videu zároveň zastal i všech ostatních, pokud ho totiž něco štve víc, než když je sám obětí, je to utrpení všech ostatních. Není divu, že jeho dojemný projev zaujal i řadu celebrit.


Po Marku Hamillovi (Star Wars), Chrisu Evansovi (Avengers: Infinity War) a nespočtu dalších se mezi Keatonovy fanoušky připojil taky kanadský zpěvák Justin Bieber. Ten ve svém videu na Instagramu Keatonovi vzkázal, že je už nyní legendou a jeho pocity ohledně bezpráví z něj prý dělají mnohem lepšího člověka, než si momentálně dokáže uvědomit. V podstatě tak řekl to samé, co většina ostatních. Je otázkou, jak dlouho však bude podpora mladému chlapci pokračovat, vzhledem k nedávnému odhalení, že jeho matka zřejmě podporuje ideologii bílé nadřazenosti napříč USA.

 

Když je učitel zatraceně cool

GALERIE: Učitel proměnil třídu v kouzelnou učebnu z Harryho Pottera! Výsledek je lepší, než byste čekali

Keaton Jones a jeho noví kamarádi

Video s šikanovaným chlapcem obletělo celý svět. Chtějí mu pomoct Kapitán Amerika, Negan i Luke Skywalker!

Reklama
Článek je zařazen v: Justin Bieber, zpěvák, Keaton Jones, šikana, virální video, vzkaz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama