VIDEO: Karlos Vémola trénoval s kráskami z OnlyFans. Měl sexuální narážky a pozval je domů

Populární MMA drsňák jeden den trénoval hvězdičky z Clash of the Stars. A účast dvou nádherných Slovenek z OnlyFans pro něj byla evidentně splněným snem.

Čtvrtý galavečer Clash of the Stars je za rohem a propagace očekávaných zápasů influencerů jede na plné obrátky. A tentokrát do něj promotéři zapojili opravdu silné jméno. V novém videu se totiž objevila největší česká MMA hvězda současnosti Karlos Vémola, který pozval aktéry blížící se akce do svého Vémolandu, kde jim dal ve své posilovně pořádně do těla. Ke svému drsnému tréninku si pozval český tým složený z Kryštofa Nováka a influencerských krásek Kristal Shine a Denisy Ryndové.

Slovensko pak přijeli k Vémolovi reprezentovat Christian Nathan a slovenské krásky Karin Pedro a Inked Dory známé z platformy OnlyFans. Obě trojice pak byly vystaveny opravdu těžkému tréninku, z něhož jim bylo často na zvracení a dostaly se na hranici svých fyzických sil. Soutěž pak těsně vyhrál slovenský tým, za což mohla podle Vémoly zejména Nathanova fyzička a Novákův slabší výkon v závěru.

Diváci a Karlosovi fanoušci si pak samozřejmě všimli, že MMA drsňák byl během natáčení v sedmém nebi. A to zejména díky účasti slovenských modelek z OnlyFans, které svou postavou a bujným poprsím velmi snadno splňují Vémolův jasný typ. A Inked Dory k tomu má navíc i blond vlasy. Vémola si pak pohled na tyto krásky evidentně užíval a nemohl si odpustit ani několik sexuálních narážek.

„Moje paní říkala, že tři minuty nejsou nic moc, ale říkám jí, ať jde sem a uvidí, jak dlouhá je to doba,“ řekl Vémola holkám při pohledu na jeden ze svých posilovacích přístrojů. Když mu pak Denisa Ryndová při pohledu na jeho krokodýly řekne, že si je představovala menší, tak s lišáckým úsměvem odvětí: „To holky říkají, no.“ Když pak Karin s Dory odchází domů, řekne jim, že mohou kdykoliv přijít k němu na další trénink.

I když to pak Vémola myslel jistě nevinně, internetoví vtipálci znalí jeho údajných aférek už si dělají legraci z toho, jak tvůrci Clash of the Stars přihráli Vémolovi krásky, které dokáže ocenit. „Chudák Karlos, takhle mu házet ryby do rybníku,“ glosuje na YouTube s humorem jeden z fanoušků. Na tohle natáčení bude Vémola zkrátka vzpomínat asi velmi rád.


Přečtěte si také