VIDEO: Konkurence pro Clash of the Stars? Zdeněk Godla se bude v novém turnaji fackovat s Pavlem Novotným

Co nabídne první galavečer ve fackované?

Nová zápasnická organizace Red Face odhalila tváře svého prvního turnaje. Kdo se v kontroverzním turnaji profackuje?

Milovníci bizáru se už v sobotu dočkají dalšího očekávaného zápasnického večera Clash of the Stars, kde se v kleci utkají známe internetové postavičky. Ze zprvu vysmívané akce se velmi brzy stala sledovaná a očekávaná událost, která neláká pouze fanoušky zmiňovaných influencerů. A jelikož bizáru není nikdy dost, nyní tu máme další novou organizaci, která se bude snažit přinést podobné šílenou a kontroverzní podívanou.

22. dubna v O2 Univerzu totiž proběhne první galavečer organizace Red Face aka turnaje ve fackované. Ano, čtete správně. Do České republiky dorazil tento poněkud speciální turnaj, v němž se dva soupeři zkrátka prudce fackují a zvítězí ten silnější a odolnější z nich. Majitelé a promotéři značky, mezi něž patří i youtuber Jakum Smrek aka Freescoot, pak mají s novým turnajem velké plány a ohlašují, že do roka chtějí vyprodat O2 arénu. A evidentně si hodně věří.

Na středeční tiskové konferenci pak představili bojovníky prvního fackovacího večera. Hlavním zápasem pak bude poněkud nečekaný duel mezi populárním hercem Zdeňkem Godlou a kontroverzním starostou Řeporyjí Pavlem Novotným. Ten se během tiskovky dokonce svlékl, aby všem ukázal své vypracované tělo a v jaké je formě. Samozřejmě za to sklidil „velký obdiv“. A navíc schytal studenou sprchu od další účastnice, hvězdy z reality show Vyvolení Evy Feuereislové aka Plastic Queen. Její soupeřka prozatím není známá.

A kdo bude rozdávat facky nadále? Tvář organizace Freescoot změří síly s bývalým přítelem Agáty Hanychové Adamem Raiterem a jeden z nejsledovanějších influencerů na Instagramu Tomáš Chlup se utká s Abem Charvátem. Bizarní třešničkou na dortu pak bude tzv. tortilla fight mezi internetovou postavičkou Max Greenem a Frantou „Blakkem“ Mandlíkem. Ano, tipujete správně, v tomto zápase se budou protivníci opravdu mlátit tortillami. Tiskovka zkrátka byla plná překvapení a už teď je jasné, že minimálně o zápasu mezi Novotným a Godlou se bude hodně mluvit.


Přečtěte si také