VIDEO: Skandál na Clash of the Stars! Tiskovka byla přerušena kvůli útoku pepřákem. Může za to Psychopat Bejr?

Tisková konference Clash of the Stars byla tentokrát nejen plná bizáru, ale navíc byla ukončena za hodně záhadných okolností.

Je to pořád vtipný bizár, nahrané divadélko či už snad chování za hranou a hazardování s lidským zdravím? Přesně takové otázky mají diváci po nedělní tiskové konferenci Clash of the Stars, která skončila fiaskem a velkým skandálem. Závěrečná tiskovka před čtvrtým galavečerem, kde měli jednotliví zápasníci mluvit o své přípravě a přiostřovat svůj konflikt, totiž byla přerušena záhadným útokem neznámou látkou, po níž začali všichni účastníci konference kašlat a nemohli pořádně dýchat. Budova klubu Duplex pak byla vyklizena a tiskovka posléze zrušena. Podle všeho se jednalo o útok pepřovým sprejem či podle některých dokonce slzným plynem!

A kdo že je hlavním podezřelým tohoto skandálu? Samozřejmě nikdo jiný než provokatér Psychopat Bejr. Ten už totiž předtím během večera přispěchal na pódium v doktorském plášti, aby pokračoval ve svém dlouho trvajícím konfliktu s jedním z majitelů a moderátorů Clash of the Stars Tomášem Linh Le Sym. Aleš Bejr se s profesionálním zápasníkem v MMA hádal, osočoval ho z napadení i nefér hry a následně se oba domluvili, že si své účty oficiálně vyřídí během zápasu v malé kleci. Jenže tím jeho představení neskončilo.

Během rychlého odchodu ostatních lidí z budovy totiž vrazil na pódium v plynové masce, odkud živě streamoval, lidé po něm házeli lahve a on předváděl své klasické „brykule“, dokud ho neodvedla ochranka. Tomáš Le Sy se později divákům a účastníkům tiskovky za celý incident omluvil a uvedl, že pokud se prokáže, že za útokem stojí opravdu Bejr, ukončí s ním organizace veškerou spolupráci. „Bylo to přes čáru, rezolutně se od toho distancujeme a odsuzujeme to. Ať to udělal kdokoliv, tak to přehnal,“ říká Le Sy v oficiálním vyjádření.

Celá eskapáda pak samozřejmě rozdělila i samotné diváky. Zatímco mnoho lidí Bejra obviňuje a odsuzuje ho, že tentokrát už to opravdu přehnal, další ho chválí za pořádný bizár. Jiní ovšem mají kauzu za předem připravené divadélko, které má ke čtvrtému večeru Clash of the Stars pouze nalákat více diváků. Co si myslíte vy?


Přečtěte si také