VIDEO: Porve se Psychopat Bejr s šéfem Clash of the Stars? Youtuber a známý zápasník se málem střetli na nádraží

Kontroverzní influencer Aleš Bejr se opět dostal do křížku s organizací Clash of the Stars. Skončí kvůli tomu v kleci s jednou z jejích hlavních tváří?

Známý internetový provokatér Psychopat Bejr má nakročeno k další velké bitce. Po youtuberovi Pstruhovi a Filipu Grznárovi se možná utká s vůbec nejtěžším soupeřem. V posledních dnech se totiž vyhrotil jeho dlouho trvající konflikt s Tomášem Linh Le Sym, profesionálním zápasníkem MMA a také jedním z hlavních organizátorů populárních večerů Clash of the Stars. S ním si Bejr nesedl už před třetím večerem Clash of the Stars, v němž se Psychopat utkal právě s Grznárem.

Kvůli obtížné komunikaci a Bejrově výbušné povaze to jednu dobu dokonce vypadalo, že k očekávanému fightu ani nedojde. A když už bylo vše domluveno, tak Bejr napadl Le Syho na jedné z tiskových konferencí a musela ho dokonce odnášet ochranka. Na další tiskovce zase ostře povalil jinou tvář Clash of the Stars, moderátora Jakuba Jíru. Jenže emoce se evidentně ani po měsících neuklidnily. Le Symu navíc už došla trpělivost s Bejrovými útoky a sám se na sociálních sítích ostře bránil.

Oba se pak už dlouhou dobu nahánějí, aby si mohli veřejně vše vyříkat. Bejr se prý snažil odchytnout MMA borce v Praze, Le Sy pak včera dojel za Alešem do Pardubic, kde na něj údajně podle jejich domluvy čekal u nádraží. Jenže Bejr byl doma a v livestreamu na YouTube poté vysílal, jak celý naštvaný jede na nádraží, aby si s Tomášem vyřídil účty. Vzhledem k jeho naštvání je však dost možné, že by neskončilo pouze u slov. Když ale na místo dorazil, Le Sy byl podle vyjádření pro web Antiyoutuber.cz už zpátky na cestě do Prahy. Bejr je tak aktuálně vytočený doběla a zdá se, že jejich vyostřený konflikt už opravdu může vyřešit jen zápas v kleci.

Ten ostatně nevylučuje ani samotný Le Sy. „Teď nemůžu nic potvrdit, ale je možné, že se střetneme v kleci na dalším galavečeru,“ naznačil webu Antiyoutuber.cz. Je ovšem možné, že k jejich konfrontaci dojde už dříve, konkrétně 11. března na čtvrtém galavečeru. Na něm totiž bude zápasit Bejrův parťák Aleš Olejník a je možné, že youtuber toho využije této možnosti ke střetu tváří v tvář.

Mnozí si sice myslí, že se jedná o nahraný konflikt, jenž má nalákat diváky na blížící se zápasnický večer, podle Le Syho i Bejra je však jejich spor opravdu reálný a zdá se, že kontroverzní youtuber tentokrát myslí svou nabroušenost opravdu vážně. A potenciálního zápasu s profesionálem se opravdu nebojí.


Přečtěte si také