Youtubeři

29. října 2022 11:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Byl útok Psychopata Bejra na tiskovce Clash of the Stars nahraný? Promotér řekl konečně pravdu

Souboje celebrit a influencerů

Proč kontroverzní youtuber Aleš Bejr napadl jednu z tváří populárních zápasnických večerů?

Už za pár hodin čeká fanoušky MMA, ale také bizáru, třetí zápasnický večer Clash of the Stars, v němž se v kleci utkávají většinou influenceři a bizarní lidé ze světa internetu. Akce sice od mnohých už od počátků schytává posměšky, podle kterých událost degraduje svět MMA. Našla si ovšem také velkou řadu fanoušků, díky kterým jde o jednu z nejpopulárnějších zápasnických událostí u nás. A i tentokrát se mají diváci na co těšit.

Zápasem večera pak bude střetnutí dvou dlouholetých rivalů, youtubera Psychopata Bejra s Filipem Grznárem. Jejich chystaný fight pak vyvolává už od počátku velké emoce. Ostatně k němu oba borci svolili poté, co Bejr napadl Grznára při Clash of the Stars 2 přímo v kleci. Od té doby si pak zápasníci nic nedarují a zejména Psychopat, známý svou výbušnou povahou, vždy provede nějaké ty „brykule“.

A výjimkou nebyla ani nedávná tisková konference, na níž dokonce youtuber napadl promotéra a jednu z hlavních tváří organizace Tomáše Linh Le Syho. Bejr během Tomášových slov zničehonic smetl sklenici s vodou a začal s moderátorem divoce cloumat. Odtrhnout ho musela až ochranka. Zatímco mnozí diváci byli v šoku, další to považují za dopředu domluvenou akci mezi oběma aktéry, která měla pouze zvýšit sledovanost. Tyto spekulace ale Linh Le Sy v rozhovoru pro CNN Prima News odmítl.

Vzteklého Bejra prý prostě naštvalo, že se Tomáš postavil v jedné poznámce na stranu Grznára a oheň byl na střeše. Aleš Bejr měl přitom před konferencí naopak slíbit, že tentokrát žádné divoké kontroverze nezpůsobí. Nějak to ale nevyšlo. „Řešili jsme, že tentokrát to udělá v klidu. Sedne si s námi, odpoví na otázky a bude to v pohodě. Odkýval mi to, ale bylo vidět, že mu to moc nevoní,“ vysvětlil promotér Clash of the Stars. „Nestalo se mi naštěstí nic. Vzal mě za mikinu a trochu se mnou ‚poškubal‘. Nebyla to součást kampaně. Vybuchl, začal běsnit a řvát,“ dodal v pořadu Nový den. Co dalšího o napjatě očekávaném večeru prozradil, se dozvíte ve videu.