VIDEO: Třetí Clash of the Stars se blíží! Kromě Grznára s Bejrem se poperou hvězdy LIKE HOUSE a invalidní důchodci

Kontroverzní zápasnická akce se vrací! Kromě ostře sledované bitky mezi Psychopatem Bejrem a Filipem Grznárem ale dojde i na další bizáry.

Organizace Clash of the Stars, která se specializuje na zápasy influencerů a podivných internetových hvězdiček, má sice za sebou teprve dvě akce, i přesto už si ale získala slušnou základnu fanoušků i hejtrů a budí velkou pozornost. A druhý večer, v němž došlo na polštářovou bitvu mezi Kolesem a Krilem či zápas Datla s Freescootem, ukázal, že se událost posunula i po profesionální stránce. I když kritiky o úrovni jednotlivých účastníků a podivnosti některých zápasů se pořadatelé nezbaví asi nikdy. Už jenom proto, že i třetí večer slibuje další velkou porci bizáru!

K další zápasnické akci dojde 29. 10. v pražské Královce a fandové cringe si asi přijdou na své. O hlavním zápasu Psychopata Bejra s Filipem Grznárem, kteří si chtějí v ringu vyřídit účty, se ví už dlouho. Dojde ale i na další „zajímavé“ střety. O bitku, která po vzoru Kolesa s Krilem slibuje ten největší bizár, evidentně zajistí dvojice Max Green a Matouš Kaluba, kteří oba pobírají invalidní důchod a jen jejich výstup na tiskové konferenci stál za to. O pozdvižení se pak ale evidentně postarají i ostaní účastníci.

Zejména tedy internetová postavička zvaná Snejks, která se střetne se členem TVTwixx Tadeášem Veselým. Na tiskovce pak podivný influencer dokázal vyhrotit i youtubera Datla a málem mezi nimi došlo ke konfliktu. I tentokrát se pak do ringu podívají hvězdy reality show LIKE HOUSE, konkrétně ze třetí řady. Kráska Hanka Gelnarová se utká s Terezou Stibalovou a tiktoker Luktuma, který bude v Clash of the Stars zápasit už podruhé, dostal za soupeře youtuber Olchiče.

Hvězdička OnlyFans xHolakys, která má za sebou už jeden vítězný zápas, se utká s bývalou playmate Klárou Havlíkovou a velkou pozornost bude poutat jistě také nezvyklý zápas „dva na jednoho“, v němž se bude muset Filip Roubíček vypořádat se dvěma soupeři, Zbožínkem a Srpkem. Ano, bude zase večer plný bizárů. Ostatně už jen tisková konference nabídla hodně divných momentů, které si užijí hlavně fanoušci pořádného cringe.


Přečtěte si také