Psychopat Bejr vyzval Datla k zápasu.
Autor: Instagram.com/alesbejr Psychopat Bejr vyzval Datla k zápasu.

VIDEO: Psychopat Bejr vyzval Datla k zápasu v Clash of the Stars! Opravdu za to může youtuberova nevěra?

MilanR. Publikováno: 28.01.2023
Dojde na zápasnické akci k drsnému vyřizování účtů? A opravdu podvedl youtuber Marek Valášek svou partnerku Báru?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Na vyhlášení čtvrtého večera oblíbené akce Clash of the Stars čekají fanoušci už poměrně dlouho a stále se spekuluje, kdo by se v chystaných zápasech mohl utkat. V posledních dnech pak na youtuberské scéně rezonuje souboj dvou kontroverzních influencerů, který by byl divokou show a bizárem se vším všudy. Známý provokatér Psychopat Bejr se totiž, jak už je u něj dobrým zvykem, na Instagramu pořádně naštval na kontroverzního youtubera Marka „Datla“ Valáška a vzkázal mu, že s ním chce zápas.

Youtuber, který už v Clash of the Stars dvakrát zvítězil, pak na InstaStories řekl, že s bitkou s Bejrem nemá problém. Byl by ale rád, kdyby Aleš Bejr přidal na tréninku a do jejich fightu vyhrál alespoň jeden zápas. Psychopat totiž nepohrál pouze v Clash of the Stars s Filipem Grznárem, ale před lety také v bitce s tehdejším youtuberem Pstruhem. Jenže tato slova samozřejmě Bejr nenechal bez odezvy a jak je jeho zvykem, Datlovi se vysmál.

 

 

Ve svém videu si udělal srandu z toho, že ze sebe dělá Datel zkušeného MMA zápasníka a znovu ho vyzval k vyřízení účtů v ringu. Dokonce si prý může Datel vybrat, v jakém bojovém stylu se utkají, a slíbil, že pokud Bejr prohraje, dá youtuberovi svou část honoráře. A rýpl si samozřejmě i do Markových dluhů, které jsou veřejně známy.

Proč ale mezi influencery panuje najednou taková nenávist? S možným vysvětlením a velkou spekulací přišel známý youtuber Opat04, který se s Bejrem zná. A přišel s šokujícím prohlášením. Podle Opata se Datel rozešel se svou partnerkou, sexy influencerkou Bárou Stříteskou, a na jednom večírku se vyspal s Bejrovou manželkou Angie. Jenže ne všichni této divoké teorii věří.

 

 

Nic totiž nenapovídá na první pohled tomu, že by mezi Datlem a Bárou momentálně probíhala vztahová krize, či dokonce rozchod. Naopak, pár se v pátek pochlubil společnou fotkou z volební místnosti a také na InstaStories dávají stále společné fotografie. Společný čas pak podle Instagramu nadále tráví i Bejr se svou životní láskou Angie. Většina lidí má proto Opatova slova za fake a pouhé fámy, které mají rozvířit nenávist mezi oběma youtubery a zároveň rozdmýchat vášně před potenciálním zápasem v Clash of the Stars. Možná by se dalo ovšem budovat napětí i jiným způsoby než drby o vztahových krizích a nevěrách. Ostatně uvidíme, co nám k tomu v budoucnu řeknou oba borci sami.

 

 

Psychopat Bejr vs. Filip Grznár.

Drsný zápas mezi Bejrem a Grznárem měl kontroverzní průběh! Kdo dal nakonec soupeři K. O.?

Datel dal přítelkyni poukaz na dítě.

VIDEO: Datel dal své holce Báře k Vánocům poukaz na dítě. Fanoušci ho nechápou

reklama