Youtubeři

27. prosince 2022 17:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Datel dal své holce Báře k Vánocům poukaz na dítě. Fanoušci ho nechápou

Kontroverzní youtuber chtěl na Vánoce potěšit svou polovičku romantickým gestem. Místo toho ale rozdělil své fanoušky.

Vánoce jsou za námi a jak je v posledních letech zvykem, lidé se svými osobními či originálními dary rádi chlubí na sociálních sítích. A to platí zejména o celebritách či influencerech. Youtuberem, který svým darem způsobil mezi svými fandy tak trochu poprask, je pak kontroverzní Marek Valášek alias Datel, jenž tvoří od první řady reality show LIKE HOUSE pár se sexy influencerkou Bárou Stříteskou. A právě tu se rozhodl pod stromečkem potěšit hodně nečekaným způsobem.

Dal jí totiž dětské botičky a s nimi poukaz na dítě. Znamená to snad, že by pár čekal své první dítě? Ani náhodou! Znamená to, že nyní se na děťátku konečně mohou snažit pracovat a Datel dal tak svolení k tomu, aby si s Bárou založili rodinu. Cítil totiž, že partnerka už by o dítě stála a nejspíš je toto téma u nich doma čím dál častější. Rozhodl se jí proto udělat radost tím, že brzy už mohou být opravdu rodina. Jenže zatímco pro jednu stranu fanoušků se jedná o romantické gesto a jasný důkaz toho, že Datel Báru opravdu nade vše miluje, ostatní dar a zejména jeho vystavení na sociálních sítích úplně nechápou.

Datel dal totiž video na Instagram se vzkazem, že budou mít miminko už brzy. Jenže to podle mnohých fanoušků nemusí být tak jednoduché a youtuber si ani neuvědomuje, jak náročné pro ně početí může být a do jakého citlivého tématu se pustil. A v neposlední řadě se mohl nechtěně dostat pod tlak tím, že se jich teď bude každý na miminko ptát. „Budeme mít brzy? Jak se tohle dá ovlivnit prosím? Za mě až moc tenký led a křehká věc, která na internet nepatří. Samozřejmě, ať je vám přáno, ale za mě je tohle oznámení krok vedle,“ napsala jedna z fanynek.

„Pochopila bych oznámení o tom, že už jste v tom, ale oznámení o tom, že se snažíte o miminko? Které vám muže trvat i klidně roky a lidé se vás neustále budou ptát, jestli už? To mi přijde teda divný,“ píše další ze sledujících. Mnoho lidí se pak shoduje v tom, že se jedná o velmi citlivé a intimní téma, které si měl pár nechat pro sebe. Na druhou stranu, Bára byla z nečekaného dárku evidentně šťastná a neskrývala dojetí. Tato část daru se tedy Datlovi bez debat povedla na výbornou. Tak uvidíme, za jak dlouho nám dvojice oznámí další radostnou zprávu.

Sdílejte článek
Štítky Datel dítě Instagram Vánoce dárek sociální síť Marek Valášek Like House Marek Valášek Bára Stříteská

Přečtěte si také