Youtubeři

30. října 2022 11:19

redakce Prima Lajk

Našel Datel do ringu nového soupeře? Fanoušci Clash of the Stars chtějí, aby ho zničil tento drsňák

Publikum třetího Clash of the Stars má jasno, kdo by mohl příště „zničit“ dvojnásobného vítěze Datla!

Třetí galavečer zápasnické akce Clash of the Stars je za námi a jako pokaždé v něm proběhlo spousty bizarních, napínavých, ale také emotivních momentů, jejichž vrcholem byl bez debat natřískaný zápas mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem. Nečekané příběhy či náznaky věcí příštích se však psaly i v dalších fightech večera. Např. u dalšího velkého zápasu mezi Janem „Geybnem“ Havlem a Slovákem Tomášem „Dynamem“ Křižanem z youtuberské vtipné partičky Naked Bananas.

Právě populární slovenský youtuber se těšil v hale Královce u diváků mnohem větší podpoře, což mu v samotném zápasu evidentně dodávalo energii. Dynamo tak předvedl parádní výkon a svého soupeře Geybna porazil tzv. na gilotinu. Ještě zajímavější věc se ovšem udála po jeho vítězství. Prakticky celá hala totiž začala nadšeně na Dynama skandovat, ať příště zničí či dokonce „zabije“ kontroverzního youtubera Datla. Dali tak jasné najevo, jaký zápas chtějí ve čtvrtém Clash of the Stars vidět. Podobný požadavek se začíná raketově šířit i na sociálních sítích, zejména na oficiálním účtu samotné organizace.

Dostane tak dvojnásobný vítěz Clash of the Stars silného soupeře, jak si přál? Sám Marel Valášek si dal tentokrát od zápasů pohov, i přesto byl však v Královce přítomen, jelikož pomáhal trénovat zápasníky Seasera a Maxe Greena. Hlasitou prosbu publika tedy musel rozhodně slyšet. Jak se Datel k záležitosti postaví? Bude pro něj Dynamo velkou výzvou? A jak na prosby fandů zareaguje slovenský youtuber? Následující týdny před ohlášením dalšího Clash of the Stars budou nejspíš hodně zajímavé.


Přečtěte si také