Tadeáš Veselý vs. Snejks.
Autor: Se souhlasem Clash of The Stars Tadeáš Veselý vs. Snejks.

Brutální zápas mezi Snejksem a nenáviděným Tadeášem! Kdo vyhrál očekávanou bitku v Clash of the Stars?

MilanR. Publikováno: 29.10.2022
Dokázal si Tadeáš Veselý z TVTwixx napravit reputaci po prvním failu ze zápasnického večera?
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

Zápasnický večer Clash of the Stars 3 je tady a jedním z nejočekávanějších fightů byl rozhodně ten mezi Tadeášem Veselým z youtuberské partičky TVTwixx a „chodícím memem“ Snejksem známým díky internetové hlášce „Pomalu Snejksi!“ Jejich střetnutí pak bylo už od ohlášení velmi vyhrocené, borci si nic nedarovali a zejména Tadeáš, který rád všechny uráží a provokuje, nešel pro žádnou provokaci daleko.

Nejspíš i proto většina fanoušků v hale Královka fandila Snejksovi a doufala, že si Veselý odnese stejnou ostudu, jako v případě prvního galavečera, kdy bojoval proti tiktokerovi Luktumovi a vypadalo to, že v ringu spíš plaval, než bojoval. Tuhle chybu už ale tentokrát nezopakoval.

Tadeáš Veselý tentokrát evidentně strávil tréninkem mnohem více času a už od prvních vteřin zápasu bylo vidět, jak moc je připravený. Na Snejkse nastoupil v opravdu raketovém tempu a v jeho prospěch hrála i váhová výhoda. Veselý je totiž o více než 30 kilogramů těžší než Snejks. „Pomalu Snejksi“ ovšem jeho tlaku zpočátku odolával a dokonce mu údery úspěšně vracel. A Tadeášovi velmi rychle ubývaly síly. Stal se z toho tedy velmi napínavý zápas, v němž Tadeáš zasypával svého soupeře zatraceně silnými kopy a údery, ten ovšem vydržel opravdu mnoho a nechtěl se vzdát.

 

 

Jenže nakonec Snejks po jednom z dalších Tadeášových útoků musel zápas odmávnout konec a youtuber od TVTwixx tak vyhrál na technické K. O. A to k nelibosti celé haly, jež na Veselého stále bučela a řvala na něj sprosté nadávky. Ať se to ale divákům líbí, nebo ne, on svou ostudu z prvního večera nezopakoval a konečně ukázal, že přeci jen umí i zápasit.

Psychopat Bejr napadl promotéra Clash of the Stars. 1

VIDEO: Byl útok Psychopata Bejra na tiskovce Clash of the Stars nahraný? Promotér řekl konečně pravdu

Clash of the Stars 3 se blíží.

VIDEO: Třetí Clash of the Stars se blíží! Kromě Grznára s Bejrem se poperou hvězdy LIKE HOUSE a invalidní důchodci

reklama