Psychopat Bejr vs. Filip Grznár.
Autor: Se souhlasem Clash of the Stars. Psychopat Bejr vs. Filip Grznár.

Drsný zápas mezi Bejrem a Grznárem měl kontroverzní průběh! Kdo dal nakonec soupeři K. O.?

MilanR. Publikováno: 29.10.2022
Věční rivalové Psychopat Bejr a Filip Grznár se konečně utkali v kleci. Kdo vyhrál jeden z nejočekávanějších zápasů roku?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Třetí galavečer Clash of the Stars je za námi a jeho vrcholem byl samozřejmě napjatě vyhlížený zápas mezi nesmiřitelnými rivaly, youtuberem Psychopatem Bejrem a zápasníkem Filipem Grznárem. Dvě známé osobnosti se nemohou vystát delší dobu a o jejich zápasu se mluví prakticky šest let. Až Grznárova slova na sociálních sítích o tom, že chce v souvislosti se situací na Ukrajině také válku, rozčílila ale Bejra natolik, že při druhém Clash of the Stars napadl Filipa přímo v kleci. A o jejich zápasu bylo víceméně jasno.

Nepřátelé se nakonec střetli v thai boxu a situace byla maximálně vyostřená. Ostatně zejména cholerický Bejr předváděl na všech konferencích své tradiční „brykule“ a pokaždé Filipa Grznára napadl. Ve dvou případech dokonce Bejr nevybíravě strčil i do obou promotérů Clash of the Stars, Jakuba Jíry a Tomáše Linh Le Syho. Při včerejším staredownu dokonce způsobil Grznárovi šrám na obličeji, kvůli němuž musel do nemocnice. Samotný zápas tak byl v ohrožení, k jeho zrušení ale naštěstí nedošlo.

 

 

Napětí v hale Královka se tak dalo krájet a bylo jasné, že si oba borci nic nedarují. Zápas měl ale nečekaný průběh. Hned po začátku chtěl totiž zápas přerušit rozhodčí, Psychopat však na jeho slova nereagoval, a tak na něj rozhodčí kvůli přerušení skočil. Tím si ovšem Aleš Bejr způsobil zranění nohy, kvůli němuž dlouho ležel na zemi a noha mu musela být ošetřena.

Chvíli to vypadalo, že očekávaný zápas skončí velkým debaklem. Bejr ho ale nechtěl vzdát a přece jen se vzchopil. Zápas tedy i přes Psychopatovo kulhání pokračoval. Grznár měl ovšem i díky nečekané události navrch. Bejr se sice nechtěl vzdát, ale Filip mu na konci prvního kola přece jen uštědřil K. O., z něhož už se Psychopat nezvedl.

Bitka tak skončila Grznárovým vítězstvím, po němž jako by mezi bijci opadlo všechno napětí a oba s úsměvem na rtu řekli, že tímto celá jejich nevraživost končí. I když Aleš Bejr by se odvetě nebránil. Uvidíme, zda se jí někdy dočkáme. A jaké zápasy zaujaly v Clash of the Stars dále? Dočkali jsme se trojitého vítězství účastníků reality show LIKE HOUSE. Tiktoker Luktuma zvítězil v napínavém zápase nad youtuberem Olchičem, Hanka Gelnarová uštědřila možná nejrychlejší K. O. v historii Clash of the Stars Tereze Stibalové a Angie Mangombe, která naskočila do přípravy teprve před šesti dny coby náhradnice za xHolakys, porazila Kláru Havlíkovou. Populární Snejks pak vyhrál nad Tadeášem Veselým z TVTwixx, Slovák Dynamo porazil Geybna a Karel Benda porazil populárního sekuriťáka Jaroslava Kotlára. Co se týče bizáru i samotných zápasů, bylo zkrátka na co koukat.

Tadeáš Veselý vs. Snejks.

Brutální zápas mezi Snejksem a nenáviděným Tadeášem! Kdo vyhrál očekávanou bitku v Clash of the Stars?

Psychopat Bejr napadl promotéra Clash of the Stars. 1

VIDEO: Byl útok Psychopata Bejra na tiskovce Clash of the Stars nahraný? Promotér řekl konečně pravdu

reklama