Youtubeři

29. října 2022 23:02

redakce Prima Lajk

Drsný zápas mezi Bejrem a Grznárem měl kontroverzní průběh! Kdo dal nakonec soupeři K. O.?

Věční rivalové Psychopat Bejr a Filip Grznár se konečně utkali v kleci. Kdo vyhrál jeden z nejočekávanějších zápasů roku?

Třetí galavečer Clash of the Stars je za námi a jeho vrcholem byl samozřejmě napjatě vyhlížený zápas mezi nesmiřitelnými rivaly, youtuberem Psychopatem Bejrem a zápasníkem Filipem Grznárem. Dvě známé osobnosti se nemohou vystát delší dobu a o jejich zápasu se mluví prakticky šest let. Až Grznárova slova na sociálních sítích o tom, že chce v souvislosti se situací na Ukrajině také válku, rozčílila ale Bejra natolik, že při druhém Clash of the Stars napadl Filipa přímo v kleci. A o jejich zápasu bylo víceméně jasno.

Nepřátelé se nakonec střetli v thai boxu a situace byla maximálně vyostřená. Ostatně zejména cholerický Bejr předváděl na všech konferencích své tradiční „brykule“ a pokaždé Filipa Grznára napadl. Ve dvou případech dokonce Bejr nevybíravě strčil i do obou promotérů Clash of the Stars, Jakuba Jíry a Tomáše Linh Le Syho. Při včerejším staredownu dokonce způsobil Grznárovi šrám na obličeji, kvůli němuž musel do nemocnice. Samotný zápas tak byl v ohrožení, k jeho zrušení ale naštěstí nedošlo.

Napětí v hale Královka se tak dalo krájet a bylo jasné, že si oba borci nic nedarují. Zápas měl ale nečekaný průběh. Hned po začátku chtěl totiž zápas přerušit rozhodčí, Psychopat však na jeho slova nereagoval, a tak na něj rozhodčí kvůli přerušení skočil. Tím si ovšem Aleš Bejr způsobil zranění nohy, kvůli němuž dlouho ležel na zemi a noha mu musela být ošetřena.

Chvíli to vypadalo, že očekávaný zápas skončí velkým debaklem. Bejr ho ale nechtěl vzdát a přece jen se vzchopil. Zápas tedy i přes Psychopatovo kulhání pokračoval. Grznár měl ovšem i díky nečekané události navrch. Bejr se sice nechtěl vzdát, ale Filip mu na konci prvního kola přece jen uštědřil K. O., z něhož už se Psychopat nezvedl.

Bitka tak skončila Grznárovým vítězstvím, po němž jako by mezi bijci opadlo všechno napětí a oba s úsměvem na rtu řekli, že tímto celá jejich nevraživost končí. I když Aleš Bejr by se odvetě nebránil. Uvidíme, zda se jí někdy dočkáme. A jaké zápasy zaujaly v Clash of the Stars dále? Dočkali jsme se trojitého vítězství účastníků reality show LIKE HOUSE. Tiktoker Luktuma zvítězil v napínavém zápase nad youtuberem Olchičem, Hanka Gelnarová uštědřila možná nejrychlejší K. O. v historii Clash of the Stars Tereze Stibalové a Angie Mangombe, která naskočila do přípravy teprve před šesti dny coby náhradnice za xHolakys, porazila Kláru Havlíkovou. Populární Snejks pak vyhrál nad Tadeášem Veselým z TVTwixx, Slovák Dynamo porazil Geybna a Karel Benda porazil populárního sekuriťáka Jaroslava Kotlára. Co se týče bizáru i samotných zápasů, bylo zkrátka na co koukat.

Sdílejte článek
Štítky Ukrajina youtuber zápas výsledek Filip Grznár Clash of the Stars Like House Královka Psychopat Bejr Filip Grznár Klemens Oleksik

Přečtěte si také