Virály

27. října 2022 15:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Česká hvězda OnlyFans se loučí s fanoušky. Zjistili jí nádor na mozku

OnlyFans modelka Xholakys se na nějakou dobu loučí.

Influencerka a jedna z nejúspěšnějších OnlyFans modelek v Česku Xholakys překvapila své fanoušky. Po zrušení účasti v Clash of the Stars totiž oznámila, že má nádor na mozku, a na nějakou dobu se s nimi tak loučí. Internet, jak jinak, jí to ale tak úplně nevěří.

Modelku, vlastním jménem Valérii Holákovou, na Instagramu sledovalo přes 150 tisíc lidí předtím, než jí byl účet z rušen kvůli – hádáte správně – nahotě. Dnes má již nový, kde je zatím pouze 35 tisíc sledujících, s novým oznámením o nádoru na mozku se ovšem zjevně priority mladé české krásky změnily.

Xholakys dlouhodobě mluví o epileptických záchvatech, kterými trpí. A dnes už tak nejspíš známe příčinu. „Přijde mi fér se s váma takto rozloučit, snad jen na nějakou dobu. Dlouho jsem žila v naději, že se jedná jen o sekundární epilepsii, ale bohužel,“ napsala Xholakys v jednom ze svých posledních příspěvků, kde sdílela i symptomy nádoru na mozku. Později ještě influencerka naznačila, že svým šancím na přežití moc nedává, mnohým se tak podle jejích slov „splní přání“, což zní dost hrozivě.

Je však třeba připomenout, že v minulosti kráska ráda šokovala své příznivce i odpůrce nejrůznějšími přiznáními, např. jako to, že se narodila jako chlapec. Snad se tedy v tomhle případě nejedná jen o provokaci a výmysl a my se nebudeme za týden cítit hloupě, že jsme influencerce přáli rychlé zotavení.

Sdílejte článek
Štítky hvězda Instagram nádor galerie Česko OnlyFans Influencer Clash of the Stars nádor mozku rakovina OnlyFans xHolakys influecerka

Přečtěte si také