GALERIE: Sexy fotky influencerky Anety z reality show LIKE HAF. Ráda se chlubí potetovaným zadečkem

Co můžeme čekat od influencerky Anety Kurkové a jejího přítele Jardy v nové reality show?

Už v pondělí začne na obrazovkách kanálu Prima SHOW jedinečná reality show LIKE HAF, v níž na rozdíl od předchůdce, oblíbeného pořadu LIKE HOUSE, budou tentokrát soutěžit influencerské páry. A s nimi i jejich čtyřnozí mazlíčci. Kdo si bude ve vile nejvíc rozumět? Mezi kým budou probíhat největší konflikty? A jak si sedne nová psí smečka? To zjistíme už za pár dní!

Jednou z účastnic nové reality show je také méně známá influencerka Aneta Kurková, která se snažila prorazit coby youtuberka a několik měsíců chodila s populárním youtuberem Datlem. Jejich vztah ale skončil za bouřlivých okolností. Tuto životní kapitolu už ale naštěstí překonala a už přes rok tvoří pár se sympatickým Jaroslavem Rohlou, vedle něhož jí to opravdu sluší. „My jsme opravdu hodně klidní, jsme spolu rok a něco a za tu dobu jsme se ani jednou nepohádali,“ říká Aneta

Aneta se pak na Instagramu chová jako správná influencerka – ráda se tedy chlubí fotkami z dovolených či ukazuje svou parádní postavu. A hodně ráda vystavuje také svůj luxusní zadeček, který si navíc nechala ozdobit parádní kérkou s nápisem Crazy baby, jímž chce naznačit svou bláznivou povahu a možná i to, že se opravdu nebojí ničeho. Co nám předvede v nové reality show?

To můžete sledovat už od pondělí 31. října v reality show LIKE HAF každý všední den od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.


Přečtěte si také