Showbyznys

10. října 2020 21:28

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kazma kvůli pandemii odkládá hru se zakopaným autem! Kdy budeme moci najít milion korun?

Už v neděli měli první zájemci Kazmovy hry získat první indicie k zakopanému autu. Nyní se ale kvůli pandemii situace razantně mění.

Tak tohle asi opravdu nikdo nečekal! Už zítra měla pro největší zájemce začít velká honba za Kazmovým Range Roverem, v jehož kufru se skrývá kufr s milionem korun. Měla tak začít hra, kterou již teď ostře sleduje celý český internet. I ti, co na Kazmovo číslo neposlali jednu či dvě SMS, totiž chtějí vědět, kde se zakopaný kontejner s milionovou výhrou skrývá. Jenže teď je všechno jinak. Kazma totiž v sobotu po debatě se svým štábem hru zastavuje a odkládá.

Důvodem je samozřejmě čím dál horší situace okolo pandemie koronaviru. V pátek se objevilo 8 618 pozitivně testovaných a lockdown, jímž čím dál více hrozí česká vláda, je podle Kamila Bartoška na spadnutí. A dokonce si myslí, že přijde už na začátku příštího týdne. A za těchto okolností je prý jeho ostře sledovaná challenge nehratelná. „Já si nemůžu dovolit hnát někam ven tisíce a tisíce lidí na místo, aby hledali auto a jeden milion korun. Přijde mi to fér i vůči ostatním lidem, kteří v následujících dnech budou přicházet o práci a budou zavírat své obchody, provozovny a byznysy,“ řekl Kazma ve videu na svém Instagramu.

Hra se každopádně neruší, jen se prozatím posouvá o 14 dní. I toto datum se ale vzhledem k vývoji situace může samozřejmě ještě měnit. Registrace, které měly dneska skončit, tak i nadále probíhají. Debaty o odložení soutěže panovaly v Kazmově týmu i ze strany právníků už několik dní, bavič ovšem až do poslední chvíle doufal. Zároveň Kazmitch vypíná živý přenos z webkamery a vyzývá lidi, aby auto nyní nehledali. Bezpečnost a zdraví je zkrátka mnohem důležitější než hledání zakopaného auta. A Kazma to moc dobře ví. Tak si holt velmi sledovanou honbu a Kazmovu show užijeme o pár týdnů později.


Přečtěte si také